יום שישי , 25 ספטמבר 2020

Home » T.V » "אנחנו כאן" ("We're Here") היא תכנית ריאליטי חדשה בהוט

"אנחנו כאן" ("We're Here") היא תכנית ריאליטי חדשה בהוט

HOT ממשיכה להביא לכם את הסדרות המובילות בעולם

 

 We're Here

 

המלכות האיקוניות של "המרוץ לדראג של רופול" מגיעות בסדרה חדשה ושערורייתית של HBO

 

החל מה-26.4 ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

שלוקחת משתתפים מעיירות קטנות ונותנת להם הזדמנות להשתתף בהופעת דראג חד-פעמית ובלתי נשכחת. את הסדרה ביים היוצר הדוקומנטרי פיטר לוגרקו, שהפיק וביים את הסדרה זוכת ה"אמי", "Intervention", ומפיק אותה מפיק הריאליטי הוותיק, אלי הולצמן ("פרויקט מסלול").

 

בסדרה מככבות שלוש מלכות הדראג שהתחילו את דרכן בתכנית הריאליטי המצליחה "המרוץ לדראג של רופול" – בוב דה דראג קווין ("סדר אותי"), שאנג'לה לקיפה ("כוכב נולד", "גלי") ויוריקה או'הארה.

 

שלוש המנחות יגייסו "בנות דראג" מעיירות קטנות ברחבי ארה"ב ויכירו להם את המלכה ששוכנת בתוכם. בכל פרק הן יגיעו לעיירה אחרת ויבחרו את המתמודדים שיזכו להפוך למלכות דראג ללילה אחד שנועד להוציא אותם מאזור הנוחות שלהם.

 

 

החל מה-26.4, ימי ראשון ב-22:30 ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

"אנחנו כאן" ("We're Here") היא תכנית ריאליטי חדשה בהוט Reviewed by on . HOT ממשיכה להביא לכם את הסדרות המובילות בעולם       המלכות האיקוניות של "המרוץ לדראג של רופול" מגיעות בסדרה חדשה ושערורייתית של HBO   החל מה-26.4 HOT ממשיכה להביא לכם את הסדרות המובילות בעולם       המלכות האיקוניות של "המרוץ לדראג של רופול" מגיעות בסדרה חדשה ושערורייתית של HBO   החל מה-26.4 Rating: 0

השאירו תגובה

scroll to top