יום שבת , 31 אוקטובר 2020

Home » T.V » החלו צילומי העונה הרביעית של מאסטר שף

החלו צילומי העונה הרביעית של מאסטר שף


העונה החדשה שתעלה בקרוב בקשת תוזנק במשימה

בת כאלף  משתתפים המצולמת בנמל חיפה

במסגרת משימת הענק יכינו כל המתמודדים את הסנדביץ' המושלם – על פיו ייקבע אם הם יעברו לשלב האודישן מול השופטים

היום (שני) החלו צילומי העונה הרביעית של "מאסטר שף", שתשוב בקרוב למסך קשת בהפקת גיל הפקות.

העונה הרביעית תוזנק במשימה מיוחדת שתצולם בנמל חיפה בהשתתפות כאלף מתמודדים והשופט חיים כהן. במסגרת המשימה, כל מתמודד יתבקש לאסוף את חומרי הגלם לסנדביץ' המושלם. את הסנדביץ' המתמודדים יגישו לשופטים בנוסף למנה לבחירתם אותה יכינו לאודישנים.

הסנדביץ' שיכינו המתמודדים יהווה עבורם כרטיס כניסה לאודישן. חיים כהן והשופטים הנוספים: מיכל אנסקי, יונתן רושפלד ואייל שני, יטעמו את הסנדביץ' ועל סמך טעימה זו, של מנה יחסית פשוטה ובסיסית, יחליטו אם לשפוט את מנת האודישן של המתמודד.

גמר העונה השלישית של מאסטר שף 3 היה לתכנית הנצפית ביותר בישראל עם 46.6% ומעל למיליון ו-300 אלף צופים. בעונתה השלישית זכתה התכנית לממוצע רייטינג של 38.3% וכמיליון  צופים.

בעונה השלישית זכה תום פרנץ בתואר המאסטר שף של ישראל ומאז הוא נמצא בשיאה של קריירה קולינרית בארץ ובגרמניה, מדינת הולדתו. הזוכה בעונה שנייה של מאסטר שף, אבי לוי, חוגג שנה לפתיחתה של מסעדה מצליחה בשוק מחנה יהודה בירושלים.

החלו צילומי העונה הרביעית של מאסטר שף Reviewed by on . העונה החדשה שתעלה בקרוב בקשת תוזנק במשימה בת כאלף  משתתפים המצולמת בנמל חיפה במסגרת משימת הענק יכינו כל המתמודדים את הסנדביץ' המושלם – על פיו ייקבע אם הם יעברו העונה החדשה שתעלה בקרוב בקשת תוזנק במשימה בת כאלף  משתתפים המצולמת בנמל חיפה במסגרת משימת הענק יכינו כל המתמודדים את הסנדביץ' המושלם – על פיו ייקבע אם הם יעברו Rating:

תגובות (10)

 • יאיר

  ששת, חשבת פעם להשתתף בתכנית?

  מעניין, אם היית מקבל משימה כזו – להרכיב את כריך חלומותיך… על מה היית הולך?

  • shaza10

   האמת, שדעתי מאוד לא נוחה מהתנאים והחוזים שמקיפים את התכנית. אני נהנה לראותה כצופה, אולי מקבל טיפים מועטים ורעיונות, אבל נהנה ממה שרואים בעריכה ( זו טלוויזיה)
   הכרריך שלי מאוד פשוט
   גבינת לאבנה, פרוסת גבינה בולגרית
   פלפל בולגרי שרוף כבוש, גבינה גאודה כמון של יעקבס כעת צריך לחשוב על תוספות. מעניין כמה סנדוויצ'ים טוניסאים הביאו להם בתכנית שם

   • יאיר

    אני נוטה להסכים איתך לגבי כל מה שקורה סביב התכניות הללו.

    איזה סוג לחם היית בוחר לכריך הזה?

    • shaza10

     בעיקרון זה מתאים ללחמניה מקמח לבן, כזו אוורירת ונפוחה ורכה. אישית אני כעת בתקופה של לחם מקמח כוסמין שאני מכין.

 • ישראל בן דוד

  09/10/2013 14:56

  ישראל בן דוד

  חיים שלום שמי ישראל בן דוד
  אני הייתי אחד ממאות האנשים שהיו בתוכנית ביום שני בחיפה מסטר שף היה כמעט הכול טוב למעט הארגון בתור אדם מין השורה אני הבטתי על הארגון זה היה נפילה ל500 איש בסך הכול 8 שירותים שאנשים הלכו לעשות את הצרכים שלהם בין המכולות
  לפחות דבר מינימלי לתת לאנשים שתרמו יום עבודה שלהם למען הצלחת התוכנית שלכם מסטר שף לפחות כוס תה בחזרה נהג האוטובוס הוריד אותנו בשער הנמל והינו צריכים ללכת ברגל לחניה שזה לא מקובל היו צרכים להחזיר אותנו למקום שמשם נסענו לתוך הנמל לא ביקשנו כלום נוסף לכול אני לא מבין למה סחבנו צידנית
  ושם נתנו לנו סלים הצידנית הייתה מיותר לחלוטין לא נתנו לנו להכין משהו כמו שנאמר בדף שקיבלנו בקיצור אני חושב שעבדו עלינו קצת לקחו אותנו בתור ניצבים היו צרכים לומר את זה מהתחלה אני מבין שכבר בתל אביב סימנו את האנשים שהם השתתפו בתוכנית לכן כל המרירות של רוב רובם של האנשים שהגיעו מכול קצות הארץ אני מקווה שאתה בתור אדם תעביר את זה ותודיעו לנו מי כן ומי לא שלא נישאר סתם כך באוויר

  תודה תודה לך שהרמתה חיוך לאנשים שם ושוב תודה ישראל בן דוד

  .

  Chef Haim Cohen – שף חיים כהן

  09/10/2013 15:25

  Chef Haim Cohen – שף חיים כהן

  ישראל, אני ממש מצטער לשמוע את דברייך, ומילותיך נופלות על אוזניים קשובות, כידוע לך אני אינני המפיק של ימי הצילום אלא חברת ההפקה של התכנית, אני מבטיח להעביר את הדברים להפקה ולברר מה היה שם , ובעיקר להשתדל שזה לא יקרה שוב, תודה רבה לך והמשך יום טוב

  .

  ישראל בן דוד

  09/10/2013 15:29

  ישראל בן דוד

  .

  Chef Haim Cohen – שף חיים כהן

  09/10/2013 15:44

  Chef Haim Cohen – שף חיים כהן

  תודה לך, זה באמת חשוב לי מה שאמרת ומקווה שנצליח לשנות וזה לא יקרה שנית, להתראות בקרוב

  • דניאל

   גגם אני הייתי אחד המשתתפים ונוטה להגדיר את היום הזה כביזיון מוחלט. יום שלם בשמש ללא שום תכלית מלבד צילום שיראה עדר של אנשים שועטים על מסוע של מוצרים. חבל שככה מזלזלים בזמנם של המשתתפים. לא היה ביום הזה שום אלמנט שיכול היה לתרום לכם בבחירת המתמודדים וחבל שזה לא נאמר מראש והוצג כעוד שלב בסינון.

 • איציק מזרחי בתים

  חיים שלום גם אני הייתי בחיפה.מהשעה 04 בבקר שיצאתי מהבית.אפילו לשתיה חמה לא דאגו. העיקר שנבוא להיות כניצבים.ומה השטות שאתה תבחן אותנו לפי סנדוויץ.שף חיים עם אתה ישר ואמיתי שים את המפתחות בשולחן ,אתה וחברים שלך.כי כל התוכנית לפי פרוטקציה.

 • גבור

  מאת גבור
  6/11/13
  חיים חיים חיים חבל שאתה ועם כל המונטין הטוב שצברת עד היום הזה ואהבת האנשים אלך חבל שאתה תהיה ראש התותח שמייצג חבורת נוכלים ששחקה את האנשים שכבדו את החוזה שכבדו אותך בעיקרון שהגיעו בשמחה לנמל חיפה להמשיך את התהליך שאתם קבעתם שאנחנו עברנו בשלב הראשון ובסוף מתברר שכל המהלך הזה תסריט צולם כבר מלפני תחילת ההרשמה ….חבל… רציתי לרשום עוד דבר שתעלה התוכנית יהיו עוד הפתעות לך ולחברה שאתה מייצג…..

 • גבור

  מענין אותי כל כך לראות את ההרגשה והתשובה של צוות שחקני השיפוט של מאסטר שף 4 באותו רגע שטעמו מהצנדויץ והמנה שהיתי אמור לגיש להם באודישן השלישי . מענין אותי יותר מה היא ההרגשה של קהל האנשים משהו כמו 800 איש איך עבדו עלינו מהיא התגובה שלכם על הדבר הזה . אני מבקש מכל אלה שלו הוזמנו לאחר האודשין בנמל חיפה לתקשר אתי d.g.perfect@hotmail.com אני בטוח שנוכל לעשות משהו לגבי ההתיחסות ודרך ההדחה שלנו .לגיל הפקות שאלה :מי הגב מאחורי הזוכה במאסטר שף עונה 4 יהיה לכם הפתעה ברגע שתעלו את התכנית במסכים.

 • גבור

  אתם זוכרים שדיברתי על זה שכל אחד התכבל או זכה בתוכנית של מאסטר שף יש מאחוריו גב חזק ………הנה היום פורסם בעיתון ישראל היום אחד המתמודדים שעלו לשלב הצילומים שהוא בכלל לא ידע שהוא משתתף בתוכנית הרי אחותו רשמה אותו …..זה דבר טוב אמת ויכול לשמש לטובה

השאירו תגובה

scroll to top