יום חמישי , 22 אוקטובר 2020

Home » Entertainment » הקונצרט סרט בקולנוע לב

הקונצרט סרט בקולנוע לב

הקונצרט סרט בקולנוע לב

 

 

כרגיל מצוייד בהזמנה מהעכבר כפרס על משהו שכתבתי בעכבר קפה הגענו אני וזוגתי לקולנוע לב בדיזינגוף סנטר לצפות בסרט " הקונצרט.

 

הדעות מאוד חלוקות על הסרט הזה, מבקרים מקצועיים כפי שקראתי קוטלים את הסרט, ואילו בני אנוש חובבי מוסיקה, בעלי רגש שבאים להינות נהנים.

 

לא רק שנהניתי אלא שכאשר קמתי אמרתי שזה אחד הסרטים הטובים שקאיתי השנה. הסרט ריתק אותי כל דקה לכסא, הוא התחיל בצחוקים קלילים בסביבה,

והסתיים במשיכת אף וניגוב דמעות.

 

נכון, הסרט מציג את כל חוליי החברה והשלטון הרוסי, נכון אני מצאתי שם אנטישמיות, אבל מצאתי גם סרט שמעלה על נס את התרומה והיכולת של האמנים היהודים לתרבות.

 

הסרט הוא בעצם סיפורו של אנדריי פיליפוב  מנצח מהולל בבולשוי שהודח יחד עם כל הנגנים היהודיים מהתזמורת ונאלצו לעבוד בעבודות בזויות או אחרות.

ההזדמנות שלו לארגן נגנים ותזמורת ולהופיע בפריז כנקמה מאוחרת היא חלק ממעטפת הסרט ובלבה הדרמה שתפתיע אתכם.

 

ויש בו בסרט הזה המון רגש והמון מוסיקה משל צ'ייקובסקי מה שמסב הנאה למי שבא להנות ולא יושב שם עם צ'ק ליסט ומתייג הצלחות וכשלונות או משווה לבמאים וסגנונות.

 

הסרט דובר רוסית.

הבמאי ראדו מיכאילאנו

119 דקות בקולנוע לב באולם מחניק ולא ממוזג

כולל 20 דקות עיכוב שיירה ביציאה מחניה!!

הקונצרט סרט בקולנוע לב Reviewed by on . הקונצרט סרט בקולנוע לב   [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=3w9cvuSgcHo&hl=en_US&fs=1&]   כרגיל מצוייד בהזמנה מהעכבר כפרס על משהו שכתבתי בעכבר הקונצרט סרט בקולנוע לב   [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=3w9cvuSgcHo&hl=en_US&fs=1&]   כרגיל מצוייד בהזמנה מהעכבר כפרס על משהו שכתבתי בעכבר Rating:

תגובות (2)

  • marina

    איזה כיף לך…..גם לי ישתוכניות ליראות את הסרט…ללא ספק הולכת להנות מאוד!

  • sesht

    אני ממליץ, כרגע בודק מול הקולנוע את ענין המיזוג אוויר

השאירו תגובה

scroll to top