יום ראשון , 24 מאי 2015

Home » בידור, הצגות וסרטים » "חבר על ארבע" סרט ילדים חדש לבילוי קייצי עכשיו בקולנוע

"חבר על ארבע" סרט ילדים חדש לבילוי קייצי עכשיו בקולנוע

"חבר על ארבע"

באדיבות גלובוס גרופ וסרטי חמישה כוכבים11

שני חברים יצאו לדרך – "חבר על ארבע" הוא סרט הרפתקאות אנימציה לכל המשפחה, המגולל את סיפור התבגרותו מחמם הלב של ג'וק (JOCK), כלבלב קטן ואמיץ היוצא עם בעליו למסע אחר אוצרות באפריקה. במהלך מסע ההרפתקאות מוצא ג'וק את האוצר האמיתי – האמונה בעצמו – זאת, בין היתר, בזכות הקשר האמיץ ומחמם הלב בינו לבעליו האוהב והאהוב.

ג'וק (JOCK) הוא הכלבלב הקטן ביתר בחבורה, הנלחם למצוא מקומו בין חבריו הגדולים פיזית ממנו. כאשר הוא מצטרף לקבוצת מחפשי זהב, הוא נאלץ להתמודד עם האתגרים שמעמיד בפניו המסע הקשה, עם האויבים הטבעיים של האדם במרחבי הפרא ועם הפער שבין העוצמה הפנימית שלו לבין מימדיו הקטנים – פער שהולך ומצטמצם ככל שמתפתחת העלילה, כשג'וק גדל להיות כלבלב בוגר, בעל בטחון ואמיץ לב.

סרט קייצי לכל המשפחה, בדיבוב עברי, בתלת מימד ובדו מימד.

הפסקול המלווה את הסרט היא מאת הזוכה ב-8 פרסי אוסקר אלן מנקן, הזוכה ב-3 פרסי אוסקר טים רייס, זוכה פרס הגאמי בריאן אדמס והאמן זוכה אלבומי הפלטינה ג'וני קלג.

"חבר על ארבע" (ארה"ב, 2011). מוקרן בדיבוב עברי

מופץ על ידי גלובוס גרופ וסרטי חמישה כוכבים. החל מ-19.7 בבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ.

 

קרדיטים:

תרגום לעברית – מאיה כץ                     באזיל – עמי מנדלמן

במאי קולות – דן שצברג                        פאזולו – דן שצברג

JOCK בוגר – נועם טל                        סידלינג – צביקה שוורצברג

JOCK צעיר – עומר שטיינברג              ג'ים – אלי לולאי

פיץ – דניאל מגון                                   סנארלי – גדי לוי

ג'ורג' – יורם יוספסברג

"חבר על ארבע" סרט ילדים חדש לבילוי קייצי עכשיו בקולנוע Reviewed by on . "חבר על ארבע" [caption id="attachment_16495" align="aligncenter" width="210"] באדיבות גלובוס גרופ וסרטי חמישה כוכבים11[/caption] שני חברים יצאו לדרך - "חבר על א "חבר על ארבע" [caption id="attachment_16495" align="aligncenter" width="210"] באדיבות גלובוס גרופ וסרטי חמישה כוכבים11[/caption] שני חברים יצאו לדרך - "חבר על א Rating:

השאירו תגובה

scroll to top