יום שני , 21 ספטמבר 2020

Home » הודעת עיתונות » חדש מאסם – ערגליות פטל וקרמוגיות שוקו במילוי קרם אגוזים

חדש מאסם – ערגליות פטל וקרמוגיות שוקו במילוי קרם אגוזים

בתקופה האחרונה באסם שוקדים על מוצרים חדשים או "מחודשים" בטעמים חדשים. כך הערגלית שיוו אותנו שנים רבות  מקבלות טעם מעודן של פטל, והקרמוגיות האהבות מקבלות מרקם ומילוי מדהים של  קרם אגוזים.

בדרך כלל אני מעביר את החטיפים לצעירים במשפחה, אבל לא את הקרמוגית והערגליות אין מצב שיעברו ממני הלאה.

אז מה חדש?

אסם מרחיבה את סדרת העוגיות "ערגליות" ומשיקה: ערגליות במילוי פטל.

סדרת ערגליות הינה אחת מהסדרות המובילות בקטגוריית העוגיות הכוללת מאות סוגים. קטגוריה זו מאופיינת בכך שהצרכנים מחפשים גיוונים מפתיעים. כעת מושק טעם פירותי חדש שמצטרף למגוון הטעמים הקיימים בסדרת ערגליות.

 ??????????

במחקר שערכה אסם נמצא שפטל הינו אחד מהטעמים הפופולאריים והאהובים במיוחד על הישראלים. הטעם החדש נבחר לאחר שנמצא כאטרקטיבי לקטגוריה וזכה לתגובות אהודות במבחני טעימה.

הטעם החדש המצטרף לערגליות תות ושוקו ירגש צרכנים וותיקים ובנוסף יביא צרכנים חדשים לטעום ולהתנסות".

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.

כשרות: הבד"צ

זאת ועוד

אסם משיקה טעם חדש לעוגייה האהובה קרמוגית: קרמוגית שוקו במילוי קרם אגוזים.

??????????

המהדורה החדשה של עוגיית הקרמוגית מגיעה בטעם שוקו במילוי קרמי בטעם אגוזים. הטעם החדש, אשר מצטרף לטעם הקיים של קרמוגית במילוי קרם שוקולד, נבחר לאחר שנמצא כמועדף במבחני טעם בקרב צרכנים.

אסם נותנת מענה למי שמחפש פינוק לצד השתייה החמה או לנשנוש טעים. קרמוגית היא גם פתרון נפלא לאירוח של משפחה וחברים לקינוח לאחר הארוחה".

קרמוגית שוקו במילוי קרם אגוזים מגיעה באריזת 200 גרם.

כשרות: בד"ץ העדה החרדית

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.

חדש מאסם – ערגליות פטל וקרמוגיות שוקו במילוי קרם אגוזים Reviewed by on . בתקופה האחרונה באסם שוקדים על מוצרים חדשים או "מחודשים" בטעמים חדשים. כך הערגלית שיוו אותנו שנים רבות  מקבלות טעם מעודן של פטל, והקרמוגיות האהבות מקבלות מרקם ומ בתקופה האחרונה באסם שוקדים על מוצרים חדשים או "מחודשים" בטעמים חדשים. כך הערגלית שיוו אותנו שנים רבות  מקבלות טעם מעודן של פטל, והקרמוגיות האהבות מקבלות מרקם ומ Rating: 0

השאירו תגובה

scroll to top