יום חמישי , 22 אוקטובר 2020

Home » אוכל ושתייה 2 » חומוס משאוושה חצרות יגור

חומוס משאוושה חצרות יגור

חצרות יגור זה מתחם קניות ובילוי בפאתי קיבוץ יגור, זה מקום מומלץ לבילוי וקניות ואיך שהוא תמיד רעבים, בתרבות שלנו בילוי בא עם אוכל  וכן חומוסיות עם סלטים ושיפודים טובים  זה הולך מצוין.

ההבדל בין משאוושה לחומוס מסבחה הוא שמסבחה זה גרגרים בטחינה ומשאוושה זה גרגרים מרוסקים בחומוס וטחינה. זה לבד דליקטס של החומוס.

בקיצור תראו עם העיניים, אני טעמתי והתמוגגתי, הקבב הכי טעים שאכלתי בסיבוב שלי לאחרונה בגליל, המג'דרה הכי מקצועית  עשירה בבצל מטוגן כמו שצריך להכין ולא קשקוש בהיר של אורז ועדשים, הסלטים על כך טריים שבא לך להצדיע. סיגרים ופסטלים ובצק כזה שעוטף זיתים משו משו  שלא לדבר ולהלל את הפלאפל. קיצור אתה נכנס לחומוס ( רק משאוושה !!!) ויוצא עם ארוחה מלאה.

מה אני צריך לדבר שהצילומים ידברו

אל תחמיצו , לכו לחצרות יגור , כנסו למשתלה, לחנות הדגים  ועוד ואז תשבו לאכול ולאכול, ולאכול.

סחטיין

חומוס משאוושה חצרות יגור Reviewed by on . חצרות יגור זה מתחם קניות ובילוי בפאתי קיבוץ יגור, זה מקום מומלץ לבילוי וקניות ואיך שהוא תמיד רעבים, בתרבות שלנו בילוי בא עם אוכל  וכן חומוסיות עם סלטים ושיפודים חצרות יגור זה מתחם קניות ובילוי בפאתי קיבוץ יגור, זה מקום מומלץ לבילוי וקניות ואיך שהוא תמיד רעבים, בתרבות שלנו בילוי בא עם אוכל  וכן חומוסיות עם סלטים ושיפודים Rating:

תגובות (1)

  • bonder

    ערב טוב היום 23/8/2014 ב 20:00 קנינו אני ואחי חומוס ומשאושה "במסעדה" הגענו הביתה איך שהרחנו וטעמנו אותו הוא היה מוזר ואז הגיע טעם לוואי של דגים וביצים מקולקלות, חזרנו "למסעדה" ניגשנו למנהל שהיה בהפסקה ובדיבור רגוע אמרנו לו שהוא מכר לנו חומוס מקולקל ויש לו טעם נוראי הוא לקח אותנו לאיזור המזנון ונתן לנו כפית עם חומוס שהוא בדיוק הוציא מהכלי שממנו הוא מוכר ואמר לנו שהטעם הרע כניראה כי הוא חימם לנו אותו ואחרי שטעמתי הגיע הטעם הלוואי ואז הוא בעצמו לקח כפית וטעם ואז טעם עוד פעם אמרתי לו שהוא לא צריך לענות את עצמו והלכתי לכיור לשטוף את הגועל נפש, כניראה שאחי והוא דיברו באותו הזמן הוא נתן לנו החזר כספי וטעם נוראי בפה! ושאלתי אותו מה עם פיצוי אנחנו לקוחות קבועים פה זה לא לעניין, והוא פתח את הפה התחיל לדבר שטויות בעצבנות והראה לנו את היציאה.
    ושלא נדבר על זה שכל פעם אכלתי שם פלאפל הייתי משלשל אותו בשירותים
    היזהרו ובדקו היטב את האוכל שאתם קונים שם ותבדקו שזה לא מקולקל.

השאירו תגובה

scroll to top