יום שבת , 24 אוקטובר 2020

Home » Entertainment » מאסטר שף 2015 VIP

מאסטר שף 2015 VIP

 

הצכנית מאסטר שף VIP תעלה לשידור ב- 3/2

 קשת הציגה את המתמודדים בננה בר, שם הם גם הגישו מנות מייצגות

מתמודדי העונה:

אבי נוסבאום, שלמה שרף, שי אביבי,
עדן הראל, נועם טור, דורית רביניאן,
בטי רוקאווי, שלומי אלדר, איה קרמרמן, נורמן עיסא,
פנינה טורנה, ואתי לוי

 

יחצ קשת

יחצ קשת

ב- 3/2/15 תחזור למסך קשת "מאסטר שף", תכנית הטלוויזיה הנצפית ביותר בישראל, והפעם – בעונת VIP. את המתמודדים ישפוט פאנל השופטים הקבוע של מאסטר שף: מיכל אנסקי, חיים כהן, אייל שני ויונתן רושפלד.

נבחרת מאסטר שף VIP מונה 12 מתמודדים שלכולם מכנה משותף אחד – כישרון וידע בבישול. מתמודדי עונת ה-VIP עברו אודישנים בהם נבחנו היכולות הקולינריות שלהם, ובסופם גובשה הנבחרת, שתתמודד מדי פרק עם משימה חדשה ומאתגרת.

במאסטר שף VIP יתמודדו חברי הנבחרת עם משימות בישול ברמת קושי זהה לעונת מאסטר שף "רגילה", ובנוסף כמובן – עם משימות הדחה. בסיום העונה יגיעו לגמר ה-VIP שלושה מתמודדים שרק אחד מהם יהפוך למאסטר שף VIP הראשון של ישראל.

יחצ קשת

יחצ קשת

ODKR4604

בימים אלו מתקיימים האודישנים לעונה הבאה של מאסטר שף וההרשמה עדיין פתוחה. זה המקום להזכיר שהעונה ה-4 של מאסטר שף, בסיומה הוכתרה נוף עתאמנה אסמעיל כזוכה הגדולה, היתה תכנית הטלוויזיה הנצפית ביותר בישראל בשנה החולפת, עם ממוצע צפייה של 37.3% ולמעלה ממיליון צופים מדי פרק.

מאסטר שף 2015 VIP Reviewed by on .   הצכנית מאסטר שף VIP תעלה לשידור ב- 3/2  קשת הציגה את המתמודדים בננה בר, שם הם גם הגישו מנות מייצגות מתמודדי העונה: אבי נוסבאום, שלמה שרף, שי אביבי, עדן הראל,   הצכנית מאסטר שף VIP תעלה לשידור ב- 3/2  קשת הציגה את המתמודדים בננה בר, שם הם גם הגישו מנות מייצגות מתמודדי העונה: אבי נוסבאום, שלמה שרף, שי אביבי, עדן הראל, Rating: 0

השאירו תגובה

scroll to top