יום ראשון , 27 ספטמבר 2020

Home » בידור, הצגות וסרטים » נזירי השאולין בלהטוטים על הבמה

נזירי השאולין בלהטוטים על הבמה

אחד המופעים המדהימים את אוהבי אומנות הלחימה, ספק מחול, ספק מופע , ספק קרקס אבל לא ספק מופע ענק ועוצמתי

לוחמי השאולין המפורסמים מציגים למעשה דרך חיים ואת תפיסת עולמם של יין ויאנג. המופע הווירטואוזי שלהם הוא תוצאה של דרך חיים זו.

קונג פו שאולין היא שיטת לחימה בת כ-1500 שנים, שפותחה על ידי הנזירים במקדש השאולין בהרי סונג בחבל ארץ הונאן שבסין. השיטה התפתחה במשך השנים בסביבה הבודהיסטית הייחודית שבמקדש ומשקפת את חוכמת הבודהיזם באמצעות קונג פו שאולין שהיא השיטה התרבותית והמסורת הסינית  של אמנויות לחימה שבצידן יכולות גופניות גבוהות, יכולת הגנה עצמית, מהירות, כוח, זריזות ועוצמה. נזירי השאולין המכונים לעתים ה"מרחפים"-נעים בדרך מיוחדת תוך שליטה מלאה בגופם.

זה מופע לכל המשפחה, ילדים הגיעו ונהנו מאוד.

הכתוביות גם מסבירות את המופע המסוים או המחול.

המופע מלווה בשקופיות או סרטים המתארים נופים, מקדשים טבע ודומם מסין והמוסיקה והתנועה  מהפנטת.

עם כל ה"אקרובטיקה"  על הבמה הפעלולים מדהימים ואפס ליקויים. ארמיה שלמה של כלי נשק , תלבושות הכל מושלם.

קבוצת הנזירים הופיעה עד כה במעל 60 מדינות ואזורים ברחבי העולם ומתקבלת בהתלהבות רבה בכל מקום בו היא מופיעה בין אם על ידי קהלי מחול ובין אם קהלים שהזן ואמנויות הלחימה קרובים ללבם. אמנם צפיתי במופעים יותר מדהימים בחו"ל אבל לא ספק זה היה מרהיב ומרתק.

אם היה קיסר בסין אין ספק שהנזירים האלו ראויים להגן עליו  ולהילחם למענו.

נזירי השאולין בלהטוטים על הבמה Reviewed by on . אחד המופעים המדהימים את אוהבי אומנות הלחימה, ספק מחול, ספק מופע , ספק קרקס אבל לא ספק מופע ענק ועוצמתי [youtuber youtube='http://www.youtube.com/watch?v=2hLFEHZ אחד המופעים המדהימים את אוהבי אומנות הלחימה, ספק מחול, ספק מופע , ספק קרקס אבל לא ספק מופע ענק ועוצמתי [youtuber youtube='http://www.youtube.com/watch?v=2hLFEHZ Rating:

השאירו תגובה

scroll to top