יום ראשון , 20 ספטמבר 2020

Home » Entertainment » סופר 8 הסרט

סופר 8 הסרט

https://www.youtube.com/watch?v=vpzUCA5i6zY

עכבר קפה דמרקר מפנק בכרטיסים יחד עם עכבר העיר ואני מודה שכל פיתיון ששמים לי בפתח המאורה אני מכרסם.

הפעם זכיתי בכרטיסים לסרט " סופר 8 " ובעצם בזכות סרט זה יצא לי להכיר את אולמות הקולנוע של גלובוס מקס במודיעין. אגב להגיע למודיעין מראשון לציון יותר קל מאשר לתל אביב.

 

צפינו בסרט באולם 5 שהוא ה וי אי פי. לא וי אי פי שיש בסינימה סיטי אבל יש כורסאות נוחות ושש שורות. אי אפשר לכוון את הכורסה אבל היא נוחה לא ספק. זה שהסרט התחיל לא פס קול נזקוף לבעיה מקרית, אבל נחזור לשם בקרוב אז…. שימו לב שם!

 

סופר 8 הוא סרט לכל המשפחה, ( לדעתי מגיל 12) זה סרט בדיוני שיש בו קצת מ ET קצת ממפגשים מהסוג השלישי, אולי הרי פוטר ( בעצם קיום החבורה ) הנוסע השמיני. ועוד וכמובן בעיקר סטיבן שפילברג..

 

יש כאן גודש של פעלולים אפקטים והמון רעש מלווה ברקע של יחסי הורים ילדים ומשפחה.

אשר עם על הבלאגן שיש בו הוא מנסה להעביר מסר די חינוכי.

 

יש בסרט רגעי מתח ויש רגעי צחוק יש מעט רגעים שקטים והמון המולה וברזלים עפים והתפוצצויות וכן אם שמעתם על אזור 51 בארה"ב אז הסיוט הזה מלווה את האמריקאים ותמיד יצוץ לנו איזה חייזר שבא משם. זה הסרט חבורת ילדים מנסה לצלם בהיחבא סרט שמתחיל יפה וממשיך במפגשים מהעולם השלישי עם ET ונגמר ב… כולם הלכו לים והיה כיף.

https://www.youtube.com/watch?v=tCRQQCKS7go

סופר 8 הסרט Reviewed by on . https://www.youtube.com/watch?v=vpzUCA5i6zY עכבר קפה דמרקר מפנק בכרטיסים יחד עם עכבר העיר ואני מודה שכל פיתיון ששמים לי בפתח המאורה אני מכרסם. הפעם זכיתי בכרטיס https://www.youtube.com/watch?v=vpzUCA5i6zY עכבר קפה דמרקר מפנק בכרטיסים יחד עם עכבר העיר ואני מודה שכל פיתיון ששמים לי בפתח המאורה אני מכרסם. הפעם זכיתי בכרטיס Rating: 0

השאירו תגובה

scroll to top