יום שבת , 24 אוקטובר 2020

Home » צרכנות ומוצרים » עוגיות לב ריבה כמה אהבה

עוגיות לב ריבה כמה אהבה

 

ט"ו באב זה חג שכל החנויות מתמלאות בלבבות, חג האהבה.

??????????

זה לא מקרה שמאפיית הבוטיק לחם יין הוציאה לכבוד החג עוגיות לב ריבה, כי הרי בנות ירושלים היו יוצאות ביום זה במחולות בכרמים…

קיבלתי להתנסות את העוגיות הנפלאות האלו, ואני חייב לומר שמתמכרים להן, מזל שהיו שתי חבילות כי זה מסוג המוצרים שאחד מבקש עוד אחד ואתה מרגיש כמה אהבה הושקה במוצר הזה.

עוגיות לב ריבה הינן עוגיות פופולאריות במיוחד האהובות על מבוגרים וילדים כאחד. על מנת ליצור את עוגיית לב ריבה האולטימטיבית, יש להצמיד שתי עוגיות חמאה מסוכרות זו לזו באמצעות ריבה מצומצמת. השילוב יוצר עוגייה פריכה ומפנקת המעניקה תענוג איכותי ונימוח בפה.

 

עוגיות לב ריבה של "לחם יין" ישווקו במדפי רשתות השיווק לצד העוגיות הקיימות:

  • עוגיות אלפחורס
  • עוגיות גבינה וזיתים
  • עוגיות אוזניפיל
  • עוגיות ביסקוטי

 ??????????

עוגיות "לחם יין" שנמכרות ברשתות השיווק הן העוגיות האהובות והנמכרות ביותר במאפיה, ניתן ליהנות ממגוון רחב של עוגיות ומאפים במאפיית "לחם יין" ביהוד.

מחיר מומלץ לצרכן: 19.90 ₪

הערה: יש חומר משמר וצבעי מאכל בעוגיות

עוגיות לב ריבה כמה אהבה Reviewed by on .   ט"ו באב זה חג שכל החנויות מתמלאות בלבבות, חג האהבה. זה לא מקרה שמאפיית הבוטיק לחם יין הוציאה לכבוד החג עוגיות לב ריבה, כי הרי בנות ירושלים היו יוצאות ביו   ט"ו באב זה חג שכל החנויות מתמלאות בלבבות, חג האהבה. זה לא מקרה שמאפיית הבוטיק לחם יין הוציאה לכבוד החג עוגיות לב ריבה, כי הרי בנות ירושלים היו יוצאות ביו Rating: 0

השאירו תגובה

scroll to top