יום שני , 6 יולי 2015

Home » T.V » ערוץ 10 מציג: "דם קדוש"- סדרה דוקומנטרית חדשה ומטלטלת שנוגעת במקומות שקדושים לכולנו.

ערוץ 10 מציג: "דם קדוש"- סדרה דוקומנטרית חדשה ומטלטלת שנוגעת במקומות שקדושים לכולנו.

הסדרה שבמרכזה נקודות החיכוך במקומות הקדושים ביותר ליהדות ולאסלאם, תעלה לשידור ביום ראשון ה 30 ביוני, בשעה 21:00, בערוץ 10

"דם קדוש" הינה סדרה דוקומנטרית חדשה שבמרכזה המקומות הקדושים, המקומות שהפכו ללב הסכסוך העמוק והבלתי פוסק בין יהודים למוסלמים: הר הבית, קבר יוסף ומערת המכפלה.

הסדרה מתרכזת במקומות הקדושים, המקומות שמהווים את נקודות החיכוך הכי נפיצות באזורנו, מפרנסים את כותרות העיתונים, קובעים את סדר היום במזרח התיכון ומצויים בליבו של הסכסוך הישראלי פלסטינאי.


כל פרק בסדרה יתמקד במקום קדוש אחר ויראה את הקונפליקט העמוק בין הצדדים דרך סיטואציות בלתי אפשריות אותן מובילות דמויות קיצוניות הנשענות על הפן האנושי, דתי וההיסטורי.

כל תזוזה של אבן היא פוטנציאל תבערה לאירועים רווי הדם שמתאפיינים בשנאה, חוסר אמון ודמוניזציה של האחר. הסדרה "דם קדוש" מישירה  מבט אל ההשלכות וההחלטות הפוליטיות אשר מלבות את האש ומעצימות את נפיצות  הנושא הטעון ממילא כבר, באותם מקומות קדושים לאזור שאנו חיים בו.

 

הסדרה כוללת 3 פרקים ותעלה לשידור בערוץ 10 ביום ראשון ה 30.6

 

יוצר, עורך ראשי ובמאי : איציק לרנר

עורכים: עמרי איילון, עידו בהט, יוני צרויה

הפקה: איציק לרנר שמי שינפלד

ערוץ 10 מציג: "דם קדוש"- סדרה דוקומנטרית חדשה ומטלטלת שנוגעת במקומות שקדושים לכולנו. Reviewed by on . הסדרה שבמרכזה נקודות החיכוך במקומות הקדושים ביותר ליהדות ולאסלאם, תעלה לשידור ביום ראשון ה 30 ביוני, בשעה 21:00, בערוץ 10 "דם קדוש" הינה סדרה דוקומנטרית חדשה שב הסדרה שבמרכזה נקודות החיכוך במקומות הקדושים ביותר ליהדות ולאסלאם, תעלה לשידור ביום ראשון ה 30 ביוני, בשעה 21:00, בערוץ 10 "דם קדוש" הינה סדרה דוקומנטרית חדשה שב Rating:

תגובות (1)

  • ארווין קליין

    אני מנסה להשיג את הצילום שעשו ביומני החדשות – יומני כרמל דומני – על אירוע זריקת הרימונים במערת המכפלה בשנת 1968 – אז נערך ראיון עמי, כשהייתי חייל שהוצב שם.
    האם יש לך אפשרות להשיג לי את היומן הזה?
    תודה
    ארווין – 054-3177741 ervink@walla.co.il

השאירו תגובה

scroll to top