אתר האוכל והלייף סטייל של ששת
Thursday April 17th 2014

Pages

Insider

Archives

״הכפר״, בקרוב בערוץ 10.

 

 


״הכפר״, ריאליטי המשפחות החדש של ערוץ 10 יוצא לדרך פורמט חדש ומקורי של ערוץ 10 מציב את התא המשפחתי במרכזה של תחרות ריאליטי אתגרית וללא פשרות ערוץ 10 ישדר בסתיו את ״הכפר״, תוכנית ריאליטי אתגרית שבמרכזה חמש משפחות ישראליות היוצאות אל שממת המדבר הלוהט ולתנאים הקשים ששררו כאן עוד לפני קום המדינה, כדי להיאבק על כבודן, על זהותם ועל שלמותם. רק משפחה אחת תנצח ותזכה במיליון שקלים. תוכנית המציאות החדשה של ערוץ 10 מציבה במרכז את חוזקו של התא המשפחתי ואת אופיו. 20 המשתתפים מחמש המשפחות שבונות את ״הכפר״ – משפחת דיגמי מראשלצ, משפחת אזולי מר״ג, משפחת שוובר מקיבוץ קטורה, משפחת הימלמן מרמה״ש, ומשפחת זנד מבית דגן- יאבקו בניהן במשך שלושים ימים בשממת המדבר הקדום, בחום הלוהט, בקור הלילה הצורב, ביובש בסופות החול, ובתנאי המחיה הקשים ששררו בארץ ישראל בימים שלפני קום המדינה.
בשורה של משימות ותחת עינו הפקוחה של זקן הכפר בוקי נאה, המשפחות יתחרו בניהם על השליטה במשאבי הכפר המצומצמים, ישתפו פעולה בניהול החיים בכפר המשותף, וילמדו על בשרם כמה קשה היה פה בימים שלפני הקמת המדינה.

 

 בכל שבוע תחווה אחת המשפחות את הדבר הקשה ביותר כאשר באסיפת הכפר השבועית כל התושבים, בהחלטת רוב, יבחרו משפחה אחת וירחיקו לצמיתות את אחד מבני אותה המשפחה. בכל שבוע יורחק אחד מתושבי הכפר – בכל שבוע אחת המשפחות תיאלץ להיפרד מאחד מבני המשפחה.

בן או בת הכפר שיצליחו להישאר אחרונים יביאו את הכבוד, את הניצחון ואת מיליון השקלים למשפחה שלהם. התוכנית ״הכפר״ פותחה על ידי צוות בערוץ 10 בראשותם של רועי סטריקובסקי ורם שמי שגם יערכו, ויביימו את התוכנית, והיא הופקה על ידי חברת ההפקה אבוט המאירי. ״הכפר״ תעלה לשידור בערוץ 10 כבר בסתיו הקרוב והיא תשודר פעמיים בשבוע

Leave a Comment

More from category

מאה שנים לאחור סדרה דוקומנטרית
מאה שנים לאחור סדרה דוקומנטרית

סדרה דוקומנטרית חדשה בקשת לוקחת את הישראלים מאה שנים לאחור 19 [Read More]

הזמנה לסקר את תערוכת Oh gallery yes
הזמנה לסקר את תערוכת Oh gallery yes

במהלך חול המועד פסח תתקיים בדיזינגוף סנטר תערוכת yes Oh gallery- תערוכת [Read More]

שלישית הגמר של מאסטר שף 4
שלישית הגמר של מאסטר שף 4

נוף עתאמנה-אמסעיל, מסרט וולדמיכאל ועידו קרוננברג הם שלישיית [Read More]

"מרוששות" ("2 Broke Girls") עונה חדשה לסיטקום המצליח
"מרוששות" ("2 Broke Girls") עונה חדשה לסיטקום המצליח

העונה החדשה של "מרוששות", הסיטקום זוכה פרס ה"אמי"- החל [Read More]

מד מן עונה אחרונה – תחילת הסוף של הדרמה הגדולה ביותר בעולם
מד מן עונה אחרונה – תחילת הסוף של הדרמה הגדולה ביותר בעולם

העונה האחרונה של דרמת המופת עטורת השבחים   אחרי שהציבה תו תקן של [Read More]