23 במרץ 2023 14:09

"תבואות" נכנסת לתחום התבלינים: משיקה סדרת תבלינים ותערובות תיבול אורגניים, ללא גלוטן

העולם הקולינרי מאז ומתמיד היה תלוי בתבלינים, "דרך המשי" אותן שיירות שהובילו תבלינים מקצה אחד ל העולם לקצה השני הנגשו לכל בית, שולחן מסעדה ומקום הבישול את התבלינים.

התבלינים מחברים את העולם תֶּבֶל בטעמים , למאכלים רבים תבלינים המתאימים למאכל. שינוי תבלין יוצר  מאכל דומה אך שונה. התבלינים מאפשרים את היצירתיות של הטבח, השף, או עקרת הבית.

חברת "תבואות", המתמחה במוצרי מזון אורגניים וטבעיים, מרחיבה את פעילותה ונכנסת לתחום התבלינים האורגניים. בימים אלה משיקה החברה סדרת תבלינים ותערובות תיבול אורגניים, שיוצרו מגידולים נקיים מרעלים והנדסה גנטית.

 

תבואות – סדרת תבלינים אורגניים. צילום – אייל גרניט

הסדרה, המיובאת מהודו, כוללת עשרה תבלינים אורגניים: פלפל שחור גרוס, צ'ילי אדום גרוס, קינמון טחון, כמון טחון, כורכום טחון, ג'ינג'ר טחון, כוסברה טחונה, קארי טחון, גאראם מסאלה טחון ופלפל קאיין טחון.

מהחברה נמסר שהסדרה עשויה 100% תבלינים טהורים המיוצרים מחקלאות אורגנית, ללא גלוטן או תוספות.

קיבלתי להתנסות כמה תבלינים למטבח שלי העשיר בתבלינים

ג'ינג'ר טחון הרי הוא הזנגוויל ששולט במטבחים ההודיים ואחרים יש לו שימושים רבים אפילו רפואיים והוא מעשיר טעמם של תבשילים, טוב שיש תבלין ג'ינג'ר טחון זמין במטבח.

כורכום טחון מבחינתי אין אפשרות שלא  אצטרך כורכום במאכלים ההודיים, המרוקאים ואחרים. כשאני מכין קארי אני צריך כורכום, אפילו במרק לקוסקוס, איפה לא?.

קאיין טחון, האמת  אני משתמש בתבלינים חריפים אחרים, אבל כעת למדתי המון על התבלין הזה ואצטרך ללמוד וליצור מתכונים בשימוש עם התבלין הזה.

קינמון, מי לא משתמש בקינמון, אפילו על האספרסו בבוקר? זהו תבלין רב תרבותי, תמצאו אותו במקלובה, במרק הפרסי בכרוב ממולא בסגנון פרסי, ואיך אפשר שלא בעוגיות או בשטורדל תפוחים?

התבלינים מוצעים במיכלי פלסטיק שקופים ונוחים לשימוש, עם מכסה הנפתח משני הצדדים: צד אחד עם חורים וצד שני מותאם להכנסת כפית. כל אחד מהתבלינים מתאים למגוון מאכלים ובהם עוף, דג, בשר, ירקות, סלטים, פסטות, אורז, חביתה, פשטידות ומאפים, וחלקם מתאים גם לשתייה חמה, פונטש, עוגות וקינוחים.

 

כשרות: פרווה, באישור הרבנות הראשית לישראל.

מחיר: 12.90 ש"ח למיכל במשקל 75- 90 גרם.

להשיג ברשתות השיווק, בתי הטבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ.

 

 

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email