21 במרץ 2023 9:34

"תשוקה" מותחן פסיכולוגי בקולנוע

"תשוקה"

passion

מותחן פסיכולוגי, החל מ- 26.9 בבתי הקולנוע

 

 

במאי הקולנוע המוערך בריאן דה פלמה, חוזר אחרי 6 שנים, עם רימייק מהפנט ורווי יצרים למותחן  "Love Crime" של הבמאי הצרפתי המנוח אלאן קרנו. הסרט היה מועמד לאריה הזהב בפסטיבל ונציה2012 .

הסרט "תשוקה" עוקב אחר היריבות בין מנהלת משרד פרסום מניפולטיבית, למתלמדת המוכשרת והאמביציוזית שלה, המתדרדרת מגניבת קרדיט להשפלה פומבית ואז לרצח. הסרט מלווה את מערכת היחסים הסבוכה והאפלה בין השתיים, בה מעורבבים תשוקה, קנאה וצמא לכוח.

עלילת הסרט:

כריסטין (רייצ'ל מקאדמס) היא מנהלת בכירה ושתלטנית בשלוחה ברלינאית של משרד פרסום בינלאומי, המחפשת רעיון מבריק שישדרג את מעמדה בחברה. הסטאז'רית שלה איזבל (נומי ראפאס) בת טיפוחיה המוכשרת והנאיבית, מעריצה אותה, ובין השתיים נרקמת מערכת יחסים אפלה החורגת מיחסיהן בעבודה, בה מעורבבים תשוקה, קנאה, הערצה וצמא לכוח.

כאשר איזבל הוגה קונספט שיווקי מבריק, גונבת ממנה כריסטין את הקרדיט לרעיון. האיזון היצרי בין השתיים מתחיל להתערער, וכבר לא ברור מיהי הרודפת, מיהי הנרדפת ומי תשיג את הנקמה הסופית שלה.

שחקנים: רייצ'ל מקאדמס ("ילדות רעות"), נומי ראפאס ("נערה עם קעקוע דרקון"),קרולין הרפורת', פרנק ווינטר, ראינר בוק, אלכסנדר יסין, פול אנדרסון.

בימוי: בריאן דה פלמה ("פני צלקת").

הסרט מותר לצפייה מגיל 14  ומעלה.

 

 

"תשוקה" (באנגלית:passion), גרמניה/צרפת 2012, אורך: 105 דקות.

מופץ על ידי גלובוס גרופ וסרטי חמישה כוכבים. החל מ-26.9.2013 בבתי הקולנוע.

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email