4 באוקטובר 2023 19:36

חטיף בריא חדש – ריבועי גרנולה דקים בציפוי שוקולד מפנק THINS Nature Valley

חדש בישראל:

THINS”"קטגוריית חטיפי דגנים חדשנית

מבית NATURE VALLEY,

ריבועי גרנולה דקים בציפוי שוקולד מפנק

שילוב ייחודי בין עולם המתוקיםלבין המגע האיכותי

והבריאותי של Nature Valley

אצלנו במשפחה, בבית, מכורים על המוצרים והחטיפים של  Nature Valley אני אישית אוהב את " הדיקטים" חטיפי גרנולה עם שוקולד מריר, הבת על זה עם הבוטנים וכעת נוסף חטיף חדש שקיבלתי להתנסות, האמת בקיץ הוא בעייתי, השוקולד נמס, והם אכן הניחו אותו על מגשית אישית קטנה..שלא נגע בידיים, פה גדול ו… לכרסם, פצצת אנרגיה.

לא סתם בחרתי את Nature Valley כמוצר השנה 2013

 

מותג חטיפי הדגנים העולמי Nature Valley גאה להשיק לראשונה בישראל את קטגוריית חטיפי הדגנים החדשנית THINS.ריבועי גרנולה דקים משיבולת שועל מלאה בציפוי שוקולד נפלא. החטיפים החדשים מהווים את השילוב המושלם שבין עולם המתוקים לבין המגע האיכותי והבריאותי של  Nature Valleyוכל זאת ב- 85 קלוריות בלבד ליחידה.

בשלב הראשון תציע הקטגוריה שני טעמים בעלי מרקם פריך המזוהה עם המותג Nature Valley: ריבועי שיבולת שועל מלאה עם ציפוי שוקולד וריבועי שיבולת שועל מלאה ובוטנים עם ציפוי שוקולד.

לרגל ההשקה יוצאות חברות ג'נרל מילס וליימן שליסל, בקמפיין חדש ומקיף בעלות מוערכת של 3.5 מיליון ₪, תחת הסלוגן "ליהנות מהאיזון המושלם של הטבע", הממחישבאמצעות סצנות מנוגדות הלקוחות מהטבע כגון: שקיעה וזריחה, מדבר וגשם ועוד, כיצד שומר הטבע על איזון מושלם וכמוהו גם החטיף החדש מבית Nature Valley. בנוסף לפרסום טלוויזיה, יכלול הקמפיין גם פרסום חוצות, פרסום בסלולר, פעילות ניו מדיה, פעילות בנקודות המכירה וקמפיין אינטראקטיבי משלים שייערך כחודש ימים בדף הפייסבוק של המותג.

מחיר מומלץ לצרכן (של אריזה משפחתית הכוללת 10 חטיפים)-  24.99-29.99 ₪

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק

General Mills הינה החברה הראשונה בעולם שייצרה חטיפי גרנולה ונחשבת לפורצת דרך וליוצרת הקטגוריה. מאז 1975 ועד היום NATURE VALLEY הינו חטיף הגרנולה הנמכר ביותר באמריקה.  המותג מיובא לארץ על ידי חברת ג'נרל מילס ישראל ומופץ בישראל על ידי חברת ליימן שליסל.

ג'נרל מילס הינה אחת מ-6 חברות המזון הגדולות בעולם עם מחזור פעילות שנתי של כ 14.9 מיליארד דולר. מטה החברה ממוקם במיניסוטה ארה"ב והיא פועלת ומייצרת בלמעלה מ- 30 נקודות ברחבי העולם. בנוסף ל Nature Valley, מחזיקה החברה במגוון רחב של מותגי מזון מהמובילים בעולם ביניהם : פילסברי, האגן דאז, Fruit By The Foot , Gushers ועוד.

ליימן שליסל הינה חברה משפחתית פרטית העוסקת ביצור, יבוא והפצה של מוצרים מובחרים כגון: לואקר, הוט פופ, מנטוס, קליית גת ועוד ונמנית על עשרת החברות הגדולות בתחום המזון בארץ. החברה פוקדת את השוק הפרטי והמאורגן כאחד ומגיעה ישירות לנקודות המכירה המשמעותיות בכל רחבי הארץ.

שתפו את הפוסט!