5 במרץ 2021 12:50

חמוציות באריזת 100 קלוריות

 

חמוציות זה מוצר קבוע אצלנו בבית היא ללא סוכר ואני ממותקות. למה בכלל חמוציות?

לחמוציות תכונות רפואיות שכבר האינדיאנים הבינו טיפול בדלקות בדרכי השתן על ידי מניעת הצמדות של חיידקי אי קולי, גם מניעת כיב קיבה על ידי פעילות אנטי בקטריאלית נגד חיידקים אחרים, ובהאטת תהליכי הזדקנות מה שאנחנו גם קוראים מניעת התחמצנות, ובשמירה על בריאות כלי הדם והלב ובמניעת סרטן.

 IMG_6650

אז מה יזיק אריזה זמינה של 100 קלוריות ביום באוטו או ליד המחשב ואו בצפייה בטלוויזיה…

 DSCN0289A

DSCN0295A

DSCN0291A

בדיוק חברת ליימן שליסל, יבואנית ומשווקת חמוציות (Craisins) אושן ספריי (OceanSpray) בישראל, משיקה מוצר חדש וייחודי: אושן ספריי – חמוציות 100 קלוריות. החלא לייבא את החומוציות האלו?:

 

חמוציות 100 קלוריות, גרגירי חמוציות מובחרים, ממותקים ומיובשים, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל, מגיע במארז שומר טריות המכיל 6 שקיות (במשקל של כ-28 גרם כל אחת), בכל שקית גרגירי חמוציות בכמות מדודה המכילה פחות מ- 100 קלוריות!

 

חמוציות 100 קלוריות מתאים למי שמקפיד על תזונה נכונה. כך למשל, שקית אחת של חמוציות 100 קלוריות בעלת ערך קלורי השווה לשתי פרוסות לחם קל או לפרוסה אחת של לחם לבן.

 

חמוציות 100 קלוריות של אושן ספריי מתאימות לאכילה, לאפייה ולבישול ונצרכות כנשנוש או כתוספת ליוגורט, דגני בוקר, סלטים, מאפים וכיבוד. החמוציות מוצעות במארז המאפשר שמירה אופטימאלית על טריות המוצר ואיכותו לאורך זמן. המארז מכיל 6 אריזות אישיות, בכל אריזה אישית, כאמור, כמות מדודה המכילה פחות מ- 100 קלוריות!

את חמוציות 100 קלוריות של אושן ספריי, ניתן להשיג ברשתות הקמעונאיות ובחנויות המובחרות. מחירו המומלץ לצרכן של מארז 6 שקיות חמוציות 100 קלוריות :12.90 ₪. המוצר כשר פרווה בהשגחת הבד"ץ חתם סופר פתח תקווה.

לכו על זה

 

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email