יום שישי , 25 ספטמבר 2020

Home » T.V » המוזיקה האחרת של ניו יורק | Other Music ב-yes דוקו

המוזיקה האחרת של ניו יורק | Other Music ב-yes דוקו

בכורה: יום ראשון, 3.5, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.

פסטיבל טרייבקה 2019

מוסיקה אחרת

חנות התקליטים המיתולוגית "Other Music" בניו יורק לא הייתה סתם חנות תקליטים. זה היה מקום בו התגלה דור של אמני אינדי פורצי דרך שהפכו לאייקונים בלתי נשכחים בסצנת המוזיקה. החנות היתה יעד לאוהבי מוזיקה, למוזיקאים ולנציגי התעשייה, שם הוקמו להקות והושקו קריירות. "Other Music" הייתה ונשארה עד סגירתה ב-2016 סמל למוזיקה העצמאית של העיר ניו יורק.

הדוקו-מיוזיק החדש מתעד את ההיסטוריה בת ה-21 שנה של החנות ומשתתפים בו להקות כמו Animal Collective, Yeah Yeah Yeahs, Vampire Weekend, The Strokes, Interpol, TV On The Radio, AnohniThe ועוד.

בעולם בו חנויות המוזיקה הולכות ונעלמות מהעולם, מציג הסרט דוגמא לחנות תקליטים עצמאית אחת אהובה שהצליחה להפיח רוח בקהילה מוזיקלית שלמה.

בימוי: פולומה בסו ורוב האטצ'-מילר (83 דק', ארה"ב, 2019)

לצפייה בטריילר

המוזיקה האחרת של ניו יורק | Other Music ב-yes דוקו Reviewed by on . בכורה: יום ראשון, 3.5, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV. פסטיבל טרייבקה 2019 חנות התקליטים המיתולוגית "Other Music" בניו יורק לא הייתה סתם חנות תקליטי בכורה: יום ראשון, 3.5, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV. פסטיבל טרייבקה 2019 חנות התקליטים המיתולוגית "Other Music" בניו יורק לא הייתה סתם חנות תקליטי Rating: 0

השאירו תגובה

scroll to top