יום רביעי , 21 אוקטובר 2020

Home » T.V » תום פרנץ, 39 מת"א יליד קלן גרמניה, זכה בתואר המאסטר שף הבא של ישראל

תום פרנץ, 39 מת"א יליד קלן גרמניה, זכה בתואר המאסטר שף הבא של ישראל

הערב נערך גמר העונה השלישית של מאסטר שף, שהועבר בשידור חי בקשת.

צילום: אורטל דהן

תום פרנץ, 39 מת"א יליד קלן גרמניה, זכה בתואר המאסטר שף הבא של ישראל וב-200 אלף שקלים.

פרנץ גבר על ג'קי אזולאי וסלמה פיומי שהתמודדו מולה בגמר.

 

פרנץ, נשוי +1,  מגיע מבית נוצרי קתולי שפגש לראשונה ישראלים בתיכון, במסגרת חילופי תלמידים. הוא התאהב בישראליוּת והגיע לארץ לשירות לאומי כמתנדב בבית חולים. בתום השירות חזר לגרמניה, אך החיבור שלו לישראל וליהדות לא הניח לו והוא החליט לעלות לארץ ולהתגייר. לאחר תהליך הגיור הכיר את דנה, הם התאהבו, נישאו וחזרו בתשובה.

 

בחלק הראשון בגמר התמודדו תום, סלמה וג'קי זה מול זה במבחן טעימה עיוורת שערכו השופטים. לאחר שקבעו השופטים שתום וסלמה הם השניים שעלו לשלב הסופי בתחרות ויתחרו זה מול זה – מנות הגמר שלהם נטעמו ע"י השופטים ועל ידי 200 ברי מזל שזכו להיות טועמים. לצורך הטעימות שיחזרו במדויק צוות טבחים, לפי מתכון של הפיינליסטים, את המנות שהוגשו לטועמים.

 

העונה השלישית של מאסטר שף שברה את שיאי הצפייה של העונות הקודמות והיא כיום התכנית הנצפית ביותר בישראל : מאסטר שף הובילה את טבלאות הצפייה בכל 11 השבועות בהן שודרה.

תום פרנץ, 39 מת"א יליד קלן גרמניה, זכה בתואר המאסטר שף הבא של ישראל Reviewed by on . הערב נערך גמר העונה השלישית של מאסטר שף, שהועבר בשידור חי בקשת. צילום: אורטל דהן תום פרנץ, 39 מת"א יליד קלן גרמניה, זכה בתואר המאסטר שף הבא של ישראל וב-200 אלף הערב נערך גמר העונה השלישית של מאסטר שף, שהועבר בשידור חי בקשת. צילום: אורטל דהן תום פרנץ, 39 מת"א יליד קלן גרמניה, זכה בתואר המאסטר שף הבא של ישראל וב-200 אלף Rating: 0

השאירו תגובה

scroll to top