יום שני , 26 אוקטובר 2020

Home » כללי » חשוב לשמור על אוכל בריא FoodsDictionary

חשוב לשמור על אוכל בריא FoodsDictionary

קיבלתי אתר שאני חייב לשתף אתכם

http://sn124w.snt124.mail.live.com/default.aspx?wa=wsignin1.0&nwi=1&n=2018928730

מדובר באתר או ליתר דיוק הוא FoodsDictionary הינו פורטל בריאות, תזונה ודיאטה. באתר מתכונים, תפריטי תזונה ועוד. החזון שלנו הינו להגביר את מודעות הציבור לתזונה נכונה וחשיבותה, ולהביא לידי כך שיצרני המזון ישימו דגש רב על ערכם התזונתי של מוצריהם.

·         האתר מכיל מאגר גדול מאוד של מוצרי מזון – למעלה מ- 3400 מוצרים ומאכלים של חברות מזון, אותם ניתן לחפש בעזרת מנוע חיפוש מתקדם ולהבחין במידע אודותם (רכיבים, ערכים תזונתיים וכו').

 

·         ניתן לבנות באתר תפריט תזונה אישי על פי המוצרים שאותו משתמש ספציפי צורך בכל יום (ההרשמה בחינם), ובכך לראות האם הוא חורג מטווחי המינונים המומלצים לו על פי נתוניו האישיים.

 

·         באתר פינת מתכונים, כשהמתכונים בעלי ערך מוסף – הערך התזונתי שלהם. לכל מתכון באתר יש את הערך התזונתי בעקבות הערכים התזונתיים של המוצרים המוכלים בו – דבר ייחודי מאוד לאתרנו.

 

·         באתר ישנה פינת כתבות ומאמרים של דיאטניות ותזונאיות מוסמכות, פינת מידע כללי אודות הערכים התזונתיים השונים ופינת "ראש בראש" – פינה בה מתבצעת השוואה בין מוצרים שונים על מנת לראות את יתרונותיהם וחסרונותיהם.

 

·         ניתן למצוא באתר את פינת הפורומים בנושאי תזונה שונים, המנוהלים בידי דיאטניות בכירות.

חשוב לשמור על אוכל בריא FoodsDictionary Reviewed by on . קיבלתי אתר שאני חייב לשתף אתכם http://sn124w.snt124.mail.live.com/default.aspx?wa=wsignin1.0&nwi=1&n=2018928730 מדובר באתר או ליתר דיוק הוא FoodsDiction קיבלתי אתר שאני חייב לשתף אתכם http://sn124w.snt124.mail.live.com/default.aspx?wa=wsignin1.0&nwi=1&n=2018928730 מדובר באתר או ליתר דיוק הוא FoodsDiction Rating:

תגובות (3)

 • חנות טבע

  יפה! אם אתם רוצים ליישם את המלצות האתר אתם חייבים להכיר איפה יש חנויות טבע באזור שלהם או להתרגל לקנות מוצרי טבע באינטרנט, שזה הרבה יותר מהר וזול ויש אתרים בטוחים לגמרי. עד לא מזמן לא הייתי מתחשב בכלל בערך התזונתי של הדברים שהייתי אוכל, הייתי אפילו צוחק על כל אלה שכל כך בודקים כל מאכל ומאכל כדי לראות מה הוא מכיל ומה הוא לא מכיל, עד שקיבלתי בעצמי אירוע ולמדתי שכל הדברים האלה לא שטויות אלא דברים נכונים מאוד. המלצה ממני אליכם, חשוב מאוד לשמור על תזונה נכונה, לאכול אוכל בריא, ולעשות ספורט, גם אם אתם לא מרגישים כלום עכשיו, הגוף שלכם סובל כאשר אתם אוכלים לא נכון ובמוקדם או במאוחר הוא יעביר לכם חשבון.

  • אוכל בריא

   וואו,
   זה מאוד מעניין

 • דני ישראלי

  אני חייב לציין שזה אחד הפוסטים המעניינים ביותר.
  אין ספק כי אוכל בריא זאת הדרך לחיות.

השאירו תגובה

scroll to top