7 במרץ 2021 17:31

אסם זה משפחה כעת גם בדאגה לבריאות

??????????

אסם מרחיבה את מגוון מוצריה ומשיקה את המוצרים האהובים והמצליחים בגרסאות חדשות עם פחות סוכר או מלח. אלו הצעדים הראשונים של אוסם על מגוון מוצרים. בסיום תהליך פיתוח ארוך תשיק אסם גרסאות עם פחות סוכר או מלח של המוצרים הוותיקים אשר התקבלו באהדה במבחני טעימה שנעשו בקרב צרכני הקטגוריה כחלק מתהליך הפיתוח.

אסם היא בית של מוצרים שמתחברים למשפחה ביום יום, זה מתחיל בפסטות, בקמחים אבל גם בעוגות מוכנות , קרקרים והכי חשוב חטיפים ובראשם במבה. עודף מלח או עודף סוכר אובחנו על ידי משרד הבריאות כמזיקים לבריאות ואוסם הרימה את הכפפה ונענתה לאתגר זה. השקת המוצרים החדשים מהווה צעד נוסף במימוש התחייבותה של אסם לשיפור הערכים התזונתיים של מוצרי החברה והם עומדים באופן מלא בתקנות הסימון של משרד הבריאות.

הנכד שלי יונדב שכרסם אתמול עם הגעת המוצרים במבה נוגט מופחתת סוכר וגם בייגלך שטוחים מופחתי סוכר ומלח בכלל לא התלונן להפך הוא רצה עוד משנגמרה הבמבה.

ביו יתר המוצרים שהושקו במהלך הזה בשלב זה

פתיבר אסם קלאסי ועוגת הבית בטעם תפוז בגרסאות חדשות עם פחות סוכר.

פתיבר-קלאסי-במתיקות-מעודנת_סטודיו-אסם11
פתיבר-קלאסי-במתיקות-מעודנת_סטודיו-אסם11

??????????

ליאור עזרי, מנהל שיווק מאפה- "אנחנו נציע לצרכנים גרסאות חדשות למוצרים המצליחים פתי בר אסם ועוגת הבית בטעם תפוז אשר יכילו פחות סוכר. המוצרים החדשים עברו בהצלחה גדולה את מבחני הטעימה שקיימנו בקרב הצרכנים והם עומדים בסטנדרטים הגבוהים של טעם ואיכות כפי שאנו מקפידים בכל מוצרינו.

עוגת הבית בטעם תפוז פחות סוכר – בכשרות בדץ, רבנות יקנעם

פתיבר קלאסי פחות סוכר – בכשרות בדץ, רבנות יקנעם

2 מוצרים חדשים: קרם קרקר המצליח והאהוב במליחות מעודנת ומוצר חדש בסדרת אסם חטיפי קרקר-  חטיפי קרקר מקמח מחמצת במליחות מעודנת.

??????????

ליאור עזרי, מנהל שיווק מאפה- "אנחנו נציע לצרכנים קרקרים חדשים וטעימים במליחות מעודנת. המוצרים החדשים עברו בהצלחה גדולה את מבחני הטעימה שקיימנו והם עומדים בסטנדרטים הגבוהים של טעם ואיכות כפי שאנו מקפידים בכל מוצרינו.

קרם קרקר במליחות מעודנת – בכשרות בדץ העדה החרדית, רבנות יקנעם

חטיפי קרקר במליחות מעודנת – בכשרות בדץ העדה החרדית, רבנות יקנעם

 

שתי גרסאות חדשות, עדכניות ומפתיעות של חטיפים מופחתי סוכר ומלח, שיתווספו למוצרים המקוריים: "במבה נוגט במתיקות מעודנת"- החטיף האהוב שזוכה להצלחה גדולה מאז השקתו, יוצא עכשיו בגרסה במתיקות מעודנת.

??????????

בנוסף, שני סוגי בייגלה –  "שטוחים" ו"שמיניות" יושקו במליחות מעודנת, לצד מוצרי הבייגלה המקוריים.

??????????

לדברי גלית מילוא, מנהלת תחום החטיפים באסם: " השקת הגרסאות המעודנות מאפשרת לנו להציע את המוצרים הפופולאריים עם פחות סוכר ונתרן, לצד מוצרים המקוריים ולאפשר לצרכנים לבחור את הטעם והערכים התזונתיים המועדפים עליהם".

כשרות במבה נוגט במתיקות מעודנת- פרווה חמץ, בד"צ- העדה החרדית ירושלים, רבנות מקומית שדרות

כשרות בייגלה שטוחים ושמיניות במליחות מעודנת- פרווה חמץ, בד"צ- העדה החרדית ירושלים, רבנות מקומית יקנעם

להשיג בכלל רשתות השיווק

 

 

 

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email