9 ביוני 2023 16:58

טורקיז זו הטחינה המועדפת גם במוסדי – שפים, וגם אצלי

טורקיז זו הטחינה המועדפת גם במוסדי – שפים, וגם אצלי

מחירי הטחינה מאמירים, מספיק סקר בטלוויזיה שמדרג טחינה ומחירה קופץ לשחקים.

טחינה טורקיז חדשה יחסית בשוק, היא ממש מעולה גם הרגילה וגם המלאה ולאחרונה דווח מחסור בשל צריכה של השוק המוסדי.

בחירת השפים: עלייה חסרת תקדים בביקוש לטחינת  "טורקיז" בשוק המוסדי:

יש כל כך הרבה דברים להכין עם טחינה, לא רק טחינה  או בחומוס, כמו פרחי כרובית מטוגנים וטחינה, אני מאוד אוהב חצילים מטוגנים או אפויים שמשרים בתחמיץ חומץ שום מטביעים בטחינה.

כ-1,100 טון טחינה גולמית של טורקיז, הנחשבת לטחינה פרמיום, נמכרו בשוק המוסדי במהלך השנה האחרונה • יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של טחינה טורקיז: "הטחינה מבוקשת בקרב מפעלי סלטים רבים, חברות קייטרינג ומסעדות רבות, שגילו טחינה גולמית באיכות פרימיום במחיר הוגן"

ללא ספק זו אחת הטחינות הטעימות ביותר מתוצרת הארץ ואני משתמש בה די הרבה מאז היא יצאה.

הלהיט שלנו זה ליצוק אותה על חצילים מטגנים בתחמיץ ושום. או על כרובית מטוגנת.

בטחינת טורקיז מדווחים על עלייה חסרת תקדים בשוק המוסדי והתעשייתי. בחצי השנה האחרונה נמכרו  כ – 60,000  דליים של טחינת טורקיז במשקל של כ-18 ק"ג ו –  975 אריזות תעשייתיות במשקל 1 טון. סך המכר לשוק המוסדי בשנה האחרונה עמד על 1,100 טון טחינת טורקיז. טחינה זו, הנחשבת לטחינת פרימיום, נמכרת למפעלי סלטים, חברות הסעדה, מסעדות ולגורמים רבים נוספים בשוק המוסדי והתעשייתי, שגילו טחינה גולמית באיכות פרימיום במחיר הוגן.

טחינת טורקיז מיוצרת מזרעי שומשום איכותיים שמקורם בחבל ארץ "חומרה" שבאתיופיה. היא מאופיינת בטעם עדין ונעים, סופחת היטב מים והטחינה המתקבלת משימוש בה, מזכירה במרקמה גלידה רכה. יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות בטחינת טורקיז, מציין כי "פערי המחירים בשוק המוסדי גדולים ביותר (החל ממחיר זול באופן לא סביר ועד ליקר בצורה קיצונית) ואין כל סיבה לשלם על טחינה גולמית באיכות פרימיום, מחיר מופקע".

קו הייצור החדש המייצר את טחינת טורקיז, בעל יכולת ייצור של 2 טון לשעה ופועל 24 שעות ביממה. טחינת טורקיז משווקת לרשתות השיווק המובילות, למעדניות, לשוק המוסדי וללקוחות רבים מעבר לים. לאחרונה זכתה טחינת טורקיז באות "BRAVO – המלצת הצרכנים", המשקף את ההמלצות של הצרכנים הישראלים לגבי מוצרים ושירותים חדשים, שהם השתמשו בהם, אוהבים וממליצים.

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email