24 ביולי 2024 13:22
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לה קוצ'ינה La Cuchina

 

 

כמה פעמים אדם יכול להחליף את הכיריים גז שלו?

כמה פעמים נסתמים לכם המבערים, הכפתורים נתקעים, המצתים לא עובדים ועוד תקלות? והכול מתגמד כשיום אחד איזה בית בנתניה מתפוצץ וחברות הגז שולחות לך שליח שמדביק לך על הכיריים מדבקה שמשביתה לך את המטבח !!!

 

אז זהו שהחלטתי לעשות לזה סוף וללכת על איכות, כי על איכות ובטיחות ונוחות לא מוותרים, ובטח שלא מוותרים על כיריים מקצועיים ברמה הכי גבוהה שאפשר לקבל בשווה ערך למוצר טוב מאוד.

 

עשיתי סקר שוק קצר מאוד כתבתי בדמרקר ובפייסבוק בקשה להמלצות ברגע ששנים אמרו לי : La Cuchina  לקחתי את האוטו ונסעתי לבני ברק רח הקישון 16 שם בין בנינים תעשייתיים מסתתר לו אולם תצוגה מרהיב ומדהים של לה קוצ'ינה עם מבחר מערכות שבא לי מיד הכול לקנות, אפילו להרוס מחדש את המטבח ולבנות. אבל יש כרגע בעיה דחופה, המטבח מושבת ואין גז וחייבים להחליט. אולם איך מחליטים במקום כזה עם מבחר כזה? כאן פועל הפתגם: הגודל כן קובע ומה שהתאים לי זה כיריים עם 4 מבערים וזהו, בלי תוספות והרחבות , רק שיתאים לי למקום ויורכב מיד.

 

 

בחרתי בדגם שנקרא H60- CX. 60 ס"מ בנויות בגודל סטנדרטי, עם להבת ווק, פיקוד קידמי, ורשתות עבות. הכי פשוט שיכול להיות במחיר שפוי שאפשר בלי משכנתא ובאספקה מיידית.

 

בכיריים האלו אני אגלה לכם סוד… אין דיזה שתיסתם מתחת למבער , היא מוסתרת באזור הכפתור כך שאם גלש האוכל רק לנקות וזהו. והכפתורים , שיא הטכנולוגיה. והמבערים החומר ממנו עשויים המבערים זה כבר ליגה

הכי חשוב לי כבשלן אני שם על הכיריים 4 סירים כולל ווק ועובד לי בכיף…. מה עוד נחוץ לי כעת חוץ מלקרוא לטכנאי שיחבר את הגז ולהתחיל כבר לבשל….

 

אושר בא מנוחות , בטיחות, אוכל טעים ושקט נפשי, פיצוץ כאן  כבר לא יהיה.

שתפו את הפוסט!