4 במרץ 2021 10:56

נסטלה דואגת לבריאות המשפחה – תגידו בוקר טוב לדגני נסטלה החדשים

 

DSCN5671AA

 

המוצרים האהובים פיטנס שקדים ודבש, האני נאט צ'יריוס וקראנץ' שוקולד מופחתי סוכר

 20200215_095330AA

אני חייב לומר לנו כילדים לא היו דגני בוקר (כן כן) היה לנו דייסת קוואקר עם חלמון של ביצה באמצע ( אז לא היה סלמונלה ובכלל הלול היה בחצר שלנו (צנע).

אבל היום המבחר של דגני בוקר הוא גדול וחשוב לקנות מחברה אמינה וותיקה שאתם סומכים עליהם, נסטלה זו חברה אמינה.

דגני הבוקר של נסטלה מרחיבים את מגוון המוצרים ומשיקים את המוצרים האהובים והמצליחים במתיקות מעודנת. בדגני הילדים מושקים: האני נאט צ'יריוס וקראנץ' – עם פחות מ-10% סוכר. המוצרים מכילים דגנים מלאים כרכיב ראשון צ'יריוס עם 100% דגנים מלאים מסך הדגנים במוצר. המוצרים החדשים ציריוס וקראנצ' יתווספו ויימכרו לצד המוצרים הקיימים כיום בשוק, דבר אשר יאפשר לצרכנים לבחור אילו מוצרים לרכוש.

 20200215_100204

DSCN5679

DSCN5685

בסדרת פיטנס מושק פיטנס שקדים ודבש במתכון משופר עם הפחתה של 50% מכמות הסוכר ותוספת של 40% יותר שקדים פרוסים. המוצר יחליף את המוצר הקודם.השקת המוצרים מהווה צעד נוסף במימוש התחייבותה של אסם נסטלה לשיפור הערכים התזונתיים של מוצרי החברה והם עומדים באופן מלא בתקנות סימון המזון של משרד הבריאות.

 

המוצרים החדשים מושקים בסיום תהליך פיתוח ארוך במעבדות דגני נסטלה והם מיוצרים מחומרי גלם חדשניים וטבעיים כולל פרי המונק המעניק למוצרים מתיקות טבעית ללא ממתיקים מלאכותיים. המוצרים החדשים, עברו בהצלחה גדולה את מבחני הטעימה בקרב הצרכנים ועומדים בסטנדרטים הגבוהים של טעם ואיכות

צילום סטודיו אסם
צילום סטודיו אסם

 

צילום סטודיו אסם
צילום סטודיו אסם

לראשונה דגני הבוקר של פיטנס בכשרות מהודרת

 2974573צילום סטודיו אסם

להשיג ברשתות השיווק המובילות ברחבי הארץ.

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email