29 בנובמבר 2022 20:02

סולתם הבחירה שלי בסירים Soltam

סדרת טריו של סולתם צילום יחסי ציבור
סדרת טריו של סולתם צילום יחסי ציבור

 

סולתם – מקצוענות בכלי בישול

זה היה לפני יותר מ 45 שנה זוג נשוי טרי נכנסנו לחנות של ליפשיץ בבת ים להצטייד בכלי בית. סירים הוא המליץ לנו על סולתם "זה לכל החיים" הוא אמר…. עד היום אני מבשל בסירים והמחבת הזה, ובינתיים נוספו עוד חדשים.

??????????

עם השנים הצטיידנו בעוד סירים וגם סולתם עבר שינויים, כבר לא מפעל לייצור פגזי מרגמות כנראה אבל מפעל ויצרן מוביל בייצור סירים וכלי בית שחוגג 70 שנות ייצור ופעילות, יוצאת במהלך אסטרטגי-שיווקי רחב היקף, כאשר מטרת העל היא החזרת המותג 'סולתם' כשחקן רלוונטי ומשמעותי בתחום כלי הבישול. במסגרת זו כחלק מהמהלך, סולתם נפרדת מהשם 'רדד'. התקבלה החלטה לשמר רק את המותג 'סולתם', שהוא המותג המוביל בסירים כבר למעלה מ- 70 שנה ונהנה ממודעות גבוהה מאוד.

חברת סולתם נוסדה על ידי סולל-בונה וחברת תמפלה בשנת 1950 ונחשבת עד היום כמותג סירים איכותי ומוביל. סדרות המוצרים של סולתם מספקות מענה מקצועי הן לבשלנים מיומנים, לחובבי בישול ולמבשלים מתחילים. סולתם הרחיבה ושדרגה משמעותית את מגוון המוצרים, במקביל שימרה את איכות מוצריה כמיטב המסורת של החברה. המגוון כולל עיצובים חדשניים המרחיבים את פלחי השוק שהחברה פונה אליהם, תוך שמירה על פלחי השוק הוותיקים והנאמנים של החברה.

מפעל סולתם
מפעל סולתם

סולתם הוא ללא ספק מותג הסירים והמחבתות המועדף והמוערך ביותר על ידי הצרכנים, כ-55% מהנשאלים השיבו כי מותג הסירים והמחבתות שהם מעדיפים יותר מכל הוא סולתם, כך על פי סקר "גל חדש" שנערך עבור המותג לאחרונה. עוד עולה מהסקר כי נקודת החוזק של סולתם היא תפיסת איכות גבוהה ועמידות המוצרים לאורך זמן.

מהלך המיתוג והאסטרטגיה החדשה כוללים: מגוון רחב של מוצרים חדשים, לוגו חדש, שפה חדשה, חנויות בנראות חדשה, אריזות חדשות שמטרתן להנגיש את המידע המקצועי אודות המוצר, בשפה צרכנית ברורה, אסטרטגיית תמחור חדשה, מחירים נגישים שלא היו קיימים בעבר בסולתם, תוך שמירה על מפרטים ואיכות בלתי מתפשרת.

הלוגו החדש יוצג בשפה האנגלית ויציין את שנת היווסדותה של החברה. על כלי הבישול יוטבע הלוגו כחותמת איכות וישים דגש על החומר שהמותג הכי מזוהה איתו – Stainless steel (נירוסטה), אריזות המוצרים מאופיינות בעיצוב אחיד, נקי, פשוט וברור בגווני שחור-כסוף במטרה לשוות להן מראה יוקרתי ולשדר מקצועיות ואמון כמו כן הן מצוידות בסל אייקונים המעביר בצורה פשוטה את הייחודיות של כל מוצר וסדרה במגוון.

לוגו חדש סולתם
לוגו חדש סולתם

לרשת 25 חנויות ברחבי הארץ בבעלות פרטית ובקרוב עתידות להיפתח עוד 5 חנויות חדשות בארץ.

לאחרונה הצטיידתי בסיר סוטאז' 28 ס"מ מסדרתTRIO – סדרת סירים ומחבתות מנירוסטה עם טכנולוגיית 3PLY המשלבת לראשונה 3 שכבות למעטפת אחידה: שכבה פנימית מנירוסטה, שכבה אמצעית מאלומיניום טהור ושכבה חיצונית מנירוסטה. השכבות מוצמדות בטכנולוגיה חדישה והופכות לגוף אחד.בכך מובטחת הולכת חום שווה ואחידה מהבסיס לדפנות, קיצור זמן הבישול, חסכון באנרגיה וקבלת תוצאות בישול מושלמות.

??????????

ADSCN1594A

סוטז מסדרת טריו של סולתם. צילום יחצ
סוטז מסדרת טריו של סולתם. צילום יחצ

 

סיר מסדרת טריו של סולתם. צילום יחצ2

סדרת TRIO מגיעה במגוון גדלים ונפחים והיא כוללת סירים, מחבתות וקלחת.

הסירים והמחבתות מתאימים :

לשימוש בכל סוגי הכיריים כולל אינדוקציה.

לשימוש בתנור ללא הגבלת טמפרטורה.

לשימוש במדיחי כלים.

יתרונות :

אינם מכילים חומרים רעילים ונחשבים לבטוחים בשימוש.

עמידות לשנים רבות.

אחריות לכל החיים.

אין חשש משריטות וקילופים.

קלים לשימוש ולניקוי.

עמידים בטמפרטורות גבוהות.

פיזור החום באופן שווה.

טווח מחירי סדרת TRIO: 169-299 ₪.

 ??????????

סיר זה משמש אותי במיוחד להכנת ארטישוק ממולא, כרוב ממולא, דגים ברוטב ועוד. הסיר ממש מדהים.

זאת ועוד זה מכבר הצטיידתי בסיר לחץ נמוך של סולתם סיר חדש ומהפכני המאפשר בישול בלחץ נמוך: "פלאסיר". לסיר אותם יתרונות של סיר לחץ – בישול מהיר, חסכוני באנרגיה, אך יחד עם זאת, ניתן לפתוח אותו במהלך הבישול כדי לבחוש, לתבל, להוסיף מרכיבים ועוד. ומאז העבודה בלחץ ( בעיקר הכנת חומוס ומרקי ותבשילי קטניות , הרבה יותר רגועה במטבח

??????????

בנוסף החברה משיקה בימים אלו אתURBAN MATTE – סדרת סירים וכלי בישול מנירוסטה איכותית, 18/10, עם תחתית 3 שכבות המוצמדת בטכנולוגיה המתקדמת בעולם IMPACT BONDING המקנה חוזק, עמידות ופיזור חום אחיד בכל שטח תחתית הסיר.

סוטז מסדרת אורבן מאט של סולתם. צילום יחצ9

ווק מסדרת אורבן מאט של סולתם. צילום יחצ7

סיר מסדרת אורבן מאט של סולתם. צילום יחצ110

לסדרת URBAN MATTE מגוון גדלים ונפחים והיא כוללת סירים, מארזי מתנה עם 4 חלקים ו-6 חלקים ו-ווק נירוסטה מדהים.

הסירים וכלי הבישול מתאימים :

לשימוש בכל סוגי הכיריים כולל אינדוקציה.

לשימוש בתנור ללא הגבלת טמפרטורה.

לשימוש במדיח כלים.

יתרונות :

אינם מכילים חומרים רעילים ונחשבים לבטוחים בשימוש.

אחריות לכל החיים.

אין חשש משריטות וקילופים.

קלים לשימוש ולניקוי.

עמידים בטמפרטורות גבוהות.

סימון פנימי למדידת תכולה לתוצאות בישול מדויקות.

טווח מחירי סדרת URBAN MATTE : 199-499 ₪ .

הסירים במגוון גדלים: מארז 4 חלקים-סיר 20 ס"מ + 24 ס"מ. מארז 4 חלקים-סיר 24 ס"מ+ סוטז 28 ס"מ. סיר פסטה 24 ס"מ, 6.5 ליטר. מארז 6 חלקים. קלחת 16 ס"מ, 2 ליטר. סיר 20 ס"מ, 3 ליטר. סיר 22 ס"מ, 4.5 ליטר. סוטז' 24 ס"מ, 6.5 ליטר. סיר 26 ס"מ, 8 ליטר. סוטז 28, 5 ליטר. ווק 28 ס"מ. מארז 6 חלקים.

זה הזמן להצטייד בסירים וכלים לקראת חג הפסח, גם בשבילכם וגם למארחים.

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email