22 בינואר 2022 11:26

VIM ספא ראשון לציון

ספא הוא אחד מהצרכים העתיקים של האדם, אנחנו מוצאים מרחצאות ספא בתקופה הרומית לרוב ובימי הביניים, מרגע שהאדם החל להבין את התועלת לגופו שבטבילה במעיינות חמים, והטיפולים הנלווים החל הספא להיות מצרך או שירות שרק עשירים יכלו להרשות לעצמם. בתחילה אולי היה זה לטיפול רפואי אולם מהר מאוד בני האדם גילו את הפינוקים שיש בטיפולים ואת התועלת הגופנית ואפילו הנפשית הרוחנית. הספא בישראל ובעולם כיום אינו רק מרחצאות, מדובר על מכלול שלם של טיפולים כמו עיסויים ( מסז'), טיפולים קוסמטיים, ג'קוזי, סאונה, ועוד.

ישנם מקומות ומוסדות או כמובן חלק מהבילוי בבתי מלון המגישים את טיפולי הספא, כאשר לא מדובר בבתי מלון, חשוב להגיע למקום מכובד, אסטטי ומקצועי, כי יש מקומות שלא נפרט אבל לא ראוי לנו. תרבות הספא בארץ מאוד מפותחת, והיא חלק מחוויה רומנטית של זוגות רבים, אבל לא רק.

הוזמתי להתנסות בספא " VIM " בראשון לציון הנמצא ב 2G ליד הסינמה סיטי

צילום רוני סופר

אבל זו התנסות מיוחדת: הילינג קבלי

מהו הילינג קבלי שאלתי?

" VIM SPA  משיקים בארץ סדרת טיפולים חדשניים בסגנון הקבלה. טיפולים אלו נפוצים בבתי ספא יוקרתיים ברחבי העולם, במיוחד בארה"ב וקנדה, ומדונה, ג'ניפר לופז ועוד רבים אחרים כבר נהנים משיטה זו ומקפידים להתנסות בה באופן קבוע.

מטרת העיסוי היא לפתוח חסימות אנרגטיות בגוף כי בזמן שיש לנו חסימה יש חוסר איזון בזרימת האנרגיה בגוף, כתוצאה מהחסימה עלול להופיע כאב פיזי המסמן לנו חוסר איזון ובעיה, זהו טיפול מהיר ואפקטיבי לשחרור מצבי סטרס וכאבים, העיסוי הקבליסטי מחזיר חיות לגוף ומשחרר כאבים פיזיים ונפשיים לגוף, הוא מעניק איזון והרמוניה מנטאלית.

העיסוי נעשה על ידי שמן אשר עבר תהליך שינוי אנרגטי וטיהור בעזרת קמע, בזמן העיסוי המטפל לוחץ על 22 נקודות מרידאניות  והשמן הטהור נספג בגוף, הטיפול נעשה ע"י לחיצות נקודתיות בגוף בדומה לשיאצו ובאמצעות הלחיצה הכאב מופחת ומשתחרר.

במהלך הטיפול המטפל נעזר במפות של עץ החיים ובאותיות של 72 שמות הבורא, מתוך תורת הקבלה."

תשמעו, ראשית המקום בו נמצא  VIM הוא כל כך ידידותי, אסטטי, מרגיע ומפנק, שכבר ברגע שנכנסת , שמת על עצמך חלוק ונכנסת לחדר ההמתנה, ההתרגעות החלה, ומי מאיתנו אינו זקוק לכך?

המטפל שלי , דוד יעקב עסק בכך ( עיסוי קבלי, סוג של הילינג קבלי) כבר כ 12 שנה, ואתה כמטופל מרגיש שאתה נמצא בידיים הנכונות תרתי משמע, לדוד ידיים " מזהב" העיסוי שהוא מבצע במחצית הראשונה של הטיפול הוא עיסוי רגיל ומקצועי, אני יכול לומר בבירור שזה העיסוי הכי מקצועי שקיבלתי כאן בארץ.

אתם יודעים תמיד אתה שומע על צ'אקרות אותם המרכזים המצויים בגוף האדם, שיחרור הצ'אקרות מהווה אחד השיאים בזיכוך הגוף והנפש, טוב אני לא בדיוק בודהיסטי, תוכלו לקרוא על זה בויקיפדיה, אולם אני לא דתי , אני חילוני

אולם העובדה שבהודו העתיקה מצאו את אותם הקשרים שיש בקבלה בקשר למערכת הספרות בגוף האדם מעידה על משהו אמיתי ולא רק סיסמא.

צריך לעבור את הטיפול הזה בכדי לחוש ולהבין במה מדובר. במשך טיפול ההילינג הקבלי עברתי מספרה לספרה, הצבע ששלט במראות השמיימים שלי היה צהוב, בסיום הטיפול בשיחה עם המטפל סיפרתי לו על כך, ולא דיברנו על זה קודם!, מסתבר שצבע צהוב בחזיון מעיד על ספירת "תפארת" זו הנמצאת בחזה – לב – ריאות ומוליכה את האנרגיה לאיזון והרמוניה ואת אנרגית הרחמים. זו האנרגיה החיונית לשוויון הנפש ולמצב רגשי מאוזן שלא ניתן לערערו על ידי גורם מבחוץ.

מערכת ספרות בגוף הדם היא המערכת אשר בתוכה זורמת אנרגיה, נפש, רוח נשמה, לכל ספרה צבע משלה ובריאותו של האדם תלויה באיזון האנרגטי הקיים בספרות.

דוד הוא מעסה קבלי, יש לו אנרגיות אור חזקות אותן הוא מעביר למטופלבזמן העיסוי הקבלי הוא לוחץ על נקודות מרידיאניות בגוף בלחיצות שיאצו אשר יחד עם השמן הטהור משחררים את הנפש והרוח ובעבירות את האדם לספרה אחרת. אילו היו אומרים לי את זה , הייתי די סקפטי, אבל כעת אחרי בחוויה הזו אני משוכנע ביכולת הזו, רק חבל שאני לא מגיע לכך בחיי היום יום , אולי כעת משגיליתי את המקום הזה המציע מכלול טיפולים ופינוקים אתחיל להגיע מפעם לפעם כי חיים פעם אחת.

מתחם VIM תוכנן והוקם בהשראת גישת ה Well-being כדי להעניק לכם תחושת חיוניות שלא הכרתם.  מתחם הספא  הוא המפואר בישראל, מציע חוויה יוקרתית ומפנקת של רוגע והתחדשות.
ב- VIM SPA מגוון טיפולי גוף, טיפולי פנים, טיפולים אנרגטיים, טיפולים מהמזרח הרחוק ,טיפולים חדשניים וחבילות מפנקות ומיוחדות.
ב- VIM SPA תוכלו להתפנק בבריכה ההידרותראפית להרפיה מלאה ולתחושת שקט ושלווה. את החוויה משלימים מתחם טיפולים קוסמטיים של המותג DERMALOGICA ,מספרה אופנתית ל-LOOK הנכון, ג'אקוזי, סאונה יבשה ורטובה.
לאחר כל הפינוקים האלה תוכלו לנפוש בחדר השקט  וחדר שקט מרגיע לבריחה קצרה מהשגרה.
העיצוב המרהיב, הספא המפנק, השירות המושל,  מגוון הפעילויות לגוף ולנפש, האיכות האנושית של החברים ומגוון הפינוקים .

יחצ
צילום שוקה כהן

צילום: שי בן אפריים
צילום: שי בן אפריים

מה עוד נחוץ לו לאדם?

כתובת: ילדי טהרן 5 ראשון לציון (מתחם ג'י2- מתחם סינמה סיטי)

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email