יום שבת , 8 אוגוסט 2020

Home » בידור, הצגות וסרטים » סארו הדרך הביתה

סארו הדרך הביתה

Lion

סארו 2

סרט קורע לב!

 

אני מעיין בז'ורנלים שאני מקבל על הודו ונפעם מהיופי של הארץ הזו. הודו היא תת יבשת ענקית עם יותר ממיליארד תושבים, עשרים ותשע מדינות ומאה שפות.

סארו מדבר על מקרה אמיתי של ילד בן חמש שהולך לאיבוד. לא מעט סרטים נעשים על ילדים שהולכים בהודו לאיבוד, זהו נושא כאוב, כ-80,000 ילדים הולכים בהודו לאיבוד בשנה…

סארו משכנע את אחיו הגדול גודו בן ה-14 שהוא חזק כמו אריה (לכן באנגלית הסרט נקרא LION) ויוצא עימו לעיר הקרובה לעבוד, אבל הוא מתעייף, נרדם על ספסל שעליו אחיו הושיבו ומתעורר לבד בתחנה. הוא עולה לרכבת וזו נוסעת מרחק 1600 ק"מ מהתחנה. סארו דובר הינדית אבל בתחנה בה הוא ירד, כלכותה, מדברים בנגלית ולא מבינים אותו. הוא אינו יודע לומר נכון את שם היישוב ממנו הוא בא ואת שם אימו.

images

סארו

איך קוראים לאמא שלך הוא נשאל? "מאמי" הוא עונה.

מכאן העניינים רק מסתבכים: אנו עדים לתופעת חטיפת ילדים, אולי רמז לפדופיליה ועד לבתי יתומים שגם הם אינם נקיים מפשע – זהו בעצם כלא המנוהל על ידי בריונים וסוחרי ילדים.

קשה לומר אם זו זכייה אבל הוא מועבר למשפחה אוסטרלית בטסמניה מרחק 6000 ק"מ מביתו.

30 שנה אחרי זה, כשהוא בוגר ומצליח בחיים, בן להורים אוהבים (ניקול קידמן) הוא מתחיל לחפש את הדרך חזרה הביתה, הוא עושה זאת בעזרת גוגל ארץ – Google Earth.

סארו נקרע בין אהבתו להוריו המאמצים ובין אהבתו לחברתו מול הכמיהה הבלתי ניתנת לשליטה לחזור הביתה לאימו ולאחיו ואחותו.

סארו 1

סרט סוחט דמעות, מרגש, מלא נופים וצבעוניות שרק הודו יכולה לספק.

https://www.youtube.com/watch?v=OwbcQWuYCoY

שחקנים

דב פאטל רוני מארה ניקול קידמן

שעתיים

סארו הדרך הביתה Reviewed by on . סרט קורע לב!   אני מעיין בז'ורנלים שאני מקבל על הודו ונפעם מהיופי של הארץ הזו. הודו היא תת יבשת ענקית עם יותר ממיליארד תושבים, עשרים ותשע מדינות ומאה שפות. סרט קורע לב!   אני מעיין בז'ורנלים שאני מקבל על הודו ונפעם מהיופי של הארץ הזו. הודו היא תת יבשת ענקית עם יותר ממיליארד תושבים, עשרים ותשע מדינות ומאה שפות. Rating: 0

השאירו תגובה

scroll to top