2 באוגוסט 2021 10:21

במונדיאל מתגלחים בג'ילט ברזיל

 

האבולוציה של סכיני גילוח ארוכה מאד, החל מהתער אשר לפניה כנראה לא עלינו התגלחו באבני צור … המשך באותה סכין מתחתית שהיינו מחברים למכשיר הברגה והמשך בסכין ידית עם להבים מורכבים נשלפים.

DSCN1757A

כיום יש תחרות גדולה מאוד בתחום סכיני הגילוח שמתמקדת בעיקר במחיר ולא באיכות, אני משתמש בשניהם, גם בסכין הזולה שמאפשרת לי גילוח מהיר אבל לא יסודי, ובסכיני הגילוח של ג'ילט. אלו האחרונים גם עברו אבולוציה ושיפורים. באופן כללי אני משתמש באותה סכין חודש ימים.

כעת קיבלתי סכין ג'ילט ברזיל , לא שסכין בגילוח שלי פרוגלייד ג'ילט פיוז'ן לא טובה חלילה, אלה ההתנסות הייתה לי מעניינת, מה ההבדל.

DSCN1424A

גילחתי צד אחד בזה וצד אחד בשני. למרות שאני לא בדיוק יודע מה ההבדל ואם יש הבדל , הסכין החדשה #גילט ברזיל הייתה מעולה ללא צורך של זוויות גילוח על מנת לקבל עור חלק.

20140623A_175640AA

אם אתם נמנים על הגולשים באתר שלי וחברים בפייסבוק ( חברים ברמה כזו שאנחנו נפגשים ) יש מצב שאם תעלו פוסט זכייה שיזכה להרבה לייקים וגם יפנה אלי ויביא לי הרבה לייקים וכמובן תשתפו אצלי את מה שכתבתם בפוסט בבלוג שלכם ובבפייסבוק, וגם תרשמו למה אתם חושבים שמגיע לכם לזכות בסכין גילוח #ג'ילט ברזיל, יש סיכוי שתזכו לקבל ממני סכין ( מוגבל לשני זוכים בלבד).

אז אתם מתבקשים לתאר בצורה המקורית ביותר למה מגיע דווקא לכם לקבל ממך את הסכין הנחשקת. עשו זאת בפוסט בפייסבוק השתמשו בתיוג הבא לפעילות: #ג'ילט, שתפו אותי בפוסט ותדאגו שאני ואתם נקבל הרבה הרבה לייקים… ושוב רק אם אתם גולשים באתר שלי , חברים שלי בפייסבוק ברמה של " נפגשים" כי אני לא עושה משלוחות.

 

נא להתנהג בהתאם

אין בפרסום זה משום התחייבות לזכות מי מבין הכותבים בסכין גילוח, גם במקרה זכיה המסירה אישית ולא ישלח מוצר בדואר ולא בשליחות ולא ננקב מועד למסירה ואין התחייבות על המועד וגם לא על מועד הסיום

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email