1 בפברואר 2023 3:48

סלטי דגים "בטעם של פעם" של מעדני מיקי

 

 

יש מוצרים כמו הסלטים החדשים של מעדני מיקי "בטעם של פעם" ששווה לשבור את הדיאטה והכללים בשבילם. לא לשווא הסדרה החדשה של "מעדני מיקי" נקראת "בטעם של פעם", איך שתטעמו את הסלטים יחזרו אליכם הטעמים האהובים של בסלטי הדגים של פעם אלו שאהבנו על הלחם עוד הרבה לפני שחשבנו על דיאטה.

והנה כאשר קיבלתי את הסלטים לטעימות לא רק שחזר אלי דה ז'ה וו של טעמים אלא החוויה הקולינרית מתערוכת ישראפוד, אז רשמתי כך:

"תחת המותג "המעדנייה של מיקי" תשיק חברת מעדני מיקי סדרה חדשה של סלטים בטעמים ותיבולים מגוונים בסגנון "טעם של פעם", במקביל יושקו שני סוגי רוסט דגים מעושנים: טונה וסלמון. מדובר במעדן בקטגוריה חדשה בתחום הדגים המעושנים בישראל, פרי פיתוח חדשני וייחודי של החברה, במרקם הדומה לפסטרמה (רוסט) ואשר המכיל דגים עם טעם דגים מעודן והוא נוח לשימוש עבור כריכים, תבשילי מחבת, סלטים ועוד.

סדרת המעדנים החדשה תגיע למקררים ברשתות השיווק בשבועות הקרובים, ותכלול כאמור חמישה סוגים של סלטים: סלט הדגל החדש הוא "מעדן טרמה" אשר מקורו בצרפת והוא מבוסס על ביצי דגי קוד. סלט זה מוגש במסעדות יוקרה ובמעדניות בצרפת, ו"מעדני מיקי" פיתחה אותו לדרישת לקוחות וותיקים ולקוחות יוצאי צרפת, כמו בתי מלון ומסעדות.

סלטים נוספים שיושקו בסדרת מעדני הדגים הנם: הרינג ברוטב חרדל דיז'ון – שילוב מפתיע ויצירתי של דג ההרינג המסורתי עם נגיעות של חרדל דיז'ון מעולה, רמולדה – הסלט הוותיק והמוכר מפעם בשילוב של רוטב מיונז ייחודי מופחת שומן ובתוספת נגיעות בצל, היוצרים יחד טעמים נוסטלגיים, סלט רוסי- סלט תפו"א הרוסי המסורתי בתוספת רצועות מעדן טונה, המעניק ארומה וטעמים של המטבח המזרח אירופאי. מעדן דגים מסורתי – חזרה לטעמים של פעם, שילוב בין מתכון עדכני לזה של פעם. הירקות הקלאסיים של המטבח מימי הקמת מעדני מיקי כמו גזר, מלפפון חמוץ ושמיר מורגשים היטב בכל נגיסה מהמעדן ומחזיר אותנו שנים לאחור. "

 

ואכן כך הסלטים שטעמתי

 ??????????

שני הסלטים הרינג ברוטב חרדל דיז'ון – שילוב מפתיע ויצירתי של דג ההרינג המסורתי עם נגיעות של חרדל דיז'ון מעולה, רמולדה – הסלט הוותיק והמוכר מפעם בשילוב של רוטב מיונז ייחודי מופחת שומן ובתוספת נגיעות בצל, היוצרים יחד טעמים נוסטלגיים , פשוט צריך הרבה כח רצון לא לבצוע לחם ולחסל אותם במקום.

 

הסלט החדש בסגנון צרפתי הוא "מעדן טרמה" אשר מקורו בצרפת והוא מבוסס על ביצי דגים של דגי קוד. סלט זה מוגש במסעדות יוקרה ובמעדניות בצרפת, ו"מעדני מיקי" פיתחה אותו לדרישת עולים ותיירים מצרפת ולקוחות נוספים, כמו בתי מלון ומסעדות. בעוד כולם משווקים איקרה בצבע ורוד כביכול מעדן יווני, מעדני מיקי מכניסה נוק אאוט במעדן מביצי דג קוד מעושן, פשוט פיגוז!

 

הסלט האחרון ( גם בדירוג שלי) סלט רוסי – סלט תפו"א הרוסי המסורתי בתוספת רצועות מעדן טונה, המעניק ארומה וטעמים של המטבח המזרח אירופאי, אישית אני מעדיף סלט רוסי כזה עם מקרוסקה ( מיקי כל הזכויות שמורות…) אבל זה בהחלט מעדן טעים.

 

כעת אני מתפנק לי על באגט קטן וסלטים ותתפוצצו מקנאה או לכו לקנות!

 ??????????

חברת "מעדני מיקי" נוסדה בשנת 1939 ומייצרת מאז ועד היום מגוון רחב מאוד של סלטים, סלטי דגים, מוצרי דגים מעושנים, כבושים ומלוחים. החברה מייצאת את מוצריה לארה"ב, קנדה ואירופה מגוון של מוצרים תחת שם המותג הישראלי "מעדני מיקי".

כשרויות: סלט טרמה, סלט רוסי מעדן טונה ותפו"א – בכשרות בד"ץ בית יוסף.

סלט רמולדה וסלט מעדן דגים מסורתי – בכשרות הרב לנדא.

סלט הרינג ברוטב חרדל דיז'ון – בכשרות רבנות ראשל"צ.

מחיר מומלץ לצרכן: בין 13.90 ל- 14.90 ₪ לאריזת 250 גרם.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email