24 ביולי 2024 11:39
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"אמריקה רוקדת" עם להקת אנסלסטה מקולומביה

??????????

מרכז סוזן דלל פתח את אירועי תל אביב דאנס 2019 עם המופע הסוחף "אמריקה רוקדת" של להקת אנסלסטה מקולומביה. מופע הסוחף את הקהל דרך מגוון מרגש של ריקודים פופולריים ומסורתיים מיבשת אמריקה רקדניה המרהיבים, התלבושות הצבעוניות והנוצצות מכל אזור וסגנון, המציגים את התשוקה של הטנגו והמילונגה, את המקצבים של הסמבה והלמבדה, את עושר הפולקלור הקולומביאני והמקסיקני, את החום של המרנגה והבצ'אטה, ואת האלגנטיות של חדר הנשפים האמריקאי.

Paula Ortiz אנסלסטה צילום

המופע הגיש כ 24 מחולות או קטעים משש ארצות מדרום אמריקה עד אמריקה עצמה. המופע סוחף ומלהיב עם הקצב המשגע התלבושות הססגוניות ובעיקר עם הרקדנים והרקדניות המלהטים על הבמה לא רק במחול מעולה אלא גם באקרובטיקה מדוייקת ומדהימה.

??????????

טנגו מארגנטינה ומחול המילונגה, למבדה וסמבה מברזיל,סלסה מקולומביה בוגלו ועוד, בולרו מהקריביים בצ'טה וגם ממבו או צ'ה צ'ה צ'ה מהמם, ריקודים מהפולקלור המקסיקני ומארה"ב דיסקו, סלאו פוקס וצרלסטון. בקיצור חגגיה ססגונית נוצצת מלאת אנרגיה ופעלולים, מהירות תנועה ורגליים שהביצוע שלהם בטנגו ראוי לפרס. אם חיפשתם אושר מצאתם אותו בשמחה של הקהל.

??????????
מארגנטינה
מברזיל
מברזיל

??????????

מקולומביה
מקולומביה
??????????
מקולומביה

??????????

ממקסיקו
ממקסיקו

??????????

מהקריביים
מהקריביים
ממקסיקו
ממקסיקו
מארה"ב
מארה"ב

??????????

??????????

??????????

אנסלסטה (להקת המחול סלסה ויוה טנגו ויוו) מרשימה את הקהל כבר 23 שנים במפגנים צבעוניים של מחול קצבי וסלסה אקרובטית. רקדניה מפגינים יכולות מרהיבות. הרקדנים לבושים מכף רגל ועד ראש בתלבושות מהודרות בצבעים תוססים ונוצצים, כשכל ריקוד משלב אלמנטים מסלסה-קברט, קומביה, מחול קולומביאני מסורתי, סלסה אקרובטית ועוד. רגליהם המהירות להפליא ומרצם של רקדני הלהקה יוצרים מחזה אנרגטי עוצר נשימה.

שוב סוזן דלל המקדש של המחול הגיש לנו ערב שכולו חוויה.

שתפו את הפוסט!