13 ביולי 2024 10:34
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פלמנקו נטורל

במסגרת מחול לוהט  יזמי הפסטיבל הגישו לנו את המופע " פלמנקו נטורל" בסוזן דלל.

האמת, לא ממש קראתי הקדמות וחיפשתי מידע על המופע, אני אוהב פלמנקו ולאחררונה ראיתי כמה מופעים, אני חושב האחרון היה חתונת הדמים .

אילו היו אומרים לי שחוץ מהאורחת TACHA GONZALEZ    כולם ישראלים שם הייתי עושה תנועת ביטול. רק כעת כשאני קורא על המופע אני תופס את גודל ההצלחה שלנו בארץ ליצור מופע פלמנקו ברמה כה גבוהה ומקצועית שאפילו כעת יום לאחר הצפיה אני מצטמרר מהעוצמה האדירה שהרקדניות בראשן שרון שגיא והזמר יהודה שויקי ולצידו הזמרת יעל הורביץ הפגינו על הבמה. והתלבושות גם הן הצגה בפני עצמן.

 

TOMA Q TOMA

זה שם המופע

שילוב מיוחד בין פלמנקו המסורתי לבין התנועה והשירה בספרדית. הזמר והודה שוויקי ממש מדהים וכך הזמרת יעל הורביץ. כל הכוריאוגרפיה היא של שרון שגיא המנהלת את בית הספר לפלמנקו, שרון שהתה 14 שנים בספרד ורכשה מיומנות ונסיון אצל טובי הרקדנים והמוסיקאים.

הלהקה עצמה מופיעה בארץ ובחו"ל.

https://www.youtube.com/watch?v=m3rMbuhMGLg

המופע התקיים בליווי מוסיקה חיה ובהשתתפות רקדניות להקת FLAMENCO NATURAL, 5 מוסיקאים ו-6 רקדניות על במה אחת, יוצרים מופע עוצמתי לצד רגעים אינטימיים ומציגים את אומנות הפלמנקו במיטבה, זאת בהשתתפות הרקדנית TACHA GONZALEZ אשר הופיעה עם מיטב הלהקות הספרדיות, כרמן קורטז,מנולטה, אנטוניו קנאלס,ועוד. היא מנהלת את המועדון " Las Carboneras" מועדון פלמנקו ידוע.

המופע כול ליווי מוסיקלי חגי לשם קחון, ששון לוי מתופף על כלי הקשה מיוחד ומדהים, אופיר עטר על הגיטרה .

רקדניות שרון רמתי, ירדן עמיר, שרון קמחי וגליה שמורק. כל אחת מהן יצירת מופת בזכות עצמה יחד נוצרת כאן סינרגיה פנטסטית , שלמות זו המלה על המופע הזה. פשוט נפלא. אין דברים כאלה.

קטע הדרן

 

שתפו את הפוסט!