13 ביולי 2024 21:47
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"איגלו" גלידרייה מטריפה חושים.

 

"איגלו"  גלידרייה מטריפה חושים.

 

 

אתם מוכנים לאיגלו שלכם? אני כן…

 

איך שלא יהיה הייתי והיינו אורחי המקום

 

שבת בבוקר, הל אביב בואך הנמל שוקקת חיים בשעה 10:30 כאילו אין בוקר

חניה בקושי מוצאים. אני וכמה בלוגרים שלא יודעים עד כמה היום הזה הולך להיות פיצוץ,

קבענו להיפגש ב " איגלו " המקום שמספק את ההצגה הטובה בעיר ברחוב ירמיהו 47 בתל אביב.

גלידה  זה לא משהו שאפשר בלעדיו זה חומר שאם יודעים להכין אותו נכון ועם תוספות מתאימות, יעניק לכל אחד שמחת חיים. ובאיגלו יודעים להעניק אותה.

 

אתם מוכנים לאיגלו שלכם?

ברגע שנכנסתי לאיגלו הייתי כשיכור ולא מיין. רק דוכן התוספות שיכולות לשגע כל ילד, והופכות

כל מבוגר לילד, מזיז לך את כל גלגלי השיניים ומעוררות את החושים, בא לך לומר תכינו לי איגלו עם כל התוספות. עוגיות אוראו ולוטוס, פררו רושה, במבה אדומה, נחשים, סוכריות קופצות, פקאנים, שוקולדים ועשרות חטיפים מוכרים באריזות המקוריות הם רק חלק מההיצע.

 

 

 

אחרי הצצה כזו הייתי חייב להתאושש מהסחרחורת, מתן גל הבעלים הציע לי אספרסו כפול.

התיישבתי לרגע, הרגליים רעדו לי כמו מהמר לפני מכונת ההימורים. הייתי חייב להתאושש.

מתן מספר לי שהמקום פתוח רק חצי שנה וכי את הידע רכשו באיטליה בבולוניה תוך ציון הפירמות בהן למדו. כאן הוא אומר " כל אחד יוצר את החלום שלו" והחלום שלי מתחיל להתגשם.

"ששת" הוא שואל אותי " אתה מוכן לאיגלו שלך" ואני מוכן יחד אנחנו נכנסים פנימה.

אני מתבונן בדוכן הגלידות וכל מגש קורץ לי "קח אותי" אני טועם, ממדר סוגים ואומר:

"טרמיסו, אגוז, פנה קוטה ואולי עוד טעם שנשכח ואדם אחיו של מתן מארגן לי את הגביע בגודל XL שמחירו 39 ₪ ומעביר אותו למגישה שמכינה אותו. " מה התוספות שאתה רוצה?" קשה לי לבחור, ואני מחליט בהתייעצות עם אדם, פררו רושה, פקאן סיני, ופירות יער. בעצה אחת אנחנו מוסיפיר רוטב פררו רושה והחגיגה מתחילה. הבחורה מכינה גומה מהגלידה שמונחת על שיש קפוא יוצקת לתוכה את התוספות ובעזרת כפות מתכת מתחילה את ערבוב ערבול הגלידה. התוצאה:

משהו שיכול להוציא ממני שיר שמח, כן, כן שימחת חיים שאין כמוה.

 

זה האיגלו שלי

 

בעוד אני ורעייתי מתענגים על גביע הגלידה אני מתחיל להביט מסביב, מיטב הבלוגרים והבלוגריות שמובילים בתחום זה של אוכל ומסעדות סביבי, ולא לבד, הפעם הםהן מלוות ילדים, אחים או אחיינים והחגיגה כפולה ומכופלת. לאט, לאט נוצרנו חבורה שכזאת שהולכת בהרכבים כאלו ואחרים למסעדות, תערוכות ובארים וטועמים את טעם החיים. בעידן הזה של רשתות חברתיות הרשת הזו של חברויות אמיתיות אנושיות הרבה יותר מקשרת מאשר הסיבים הבלתי נראים של האינטרנט.

 

צילום שוש חזן

 

 

אני כבר מוכן לאיגלו הבא וגם רעייתי. כעת היא בחרה ביוגורט הדרים וסורבה לימונצ'לו. בחירה מעולה, טעמתי.

אני בוחר לי סורבה תות, סורבה מנגו, ויוגורט פירות יער. הפעם גלידה נטו לא תוספות. הבחירה והטעמים מחזירים אותי לטבע. אם לא הייתי יודע שזו גלידה הייתי אומר אני אוכל מנגו. אני יוצא החוצה והבנות עוזרות לי לטעום. ברגעים האלו אתה חייב לשכוח מכל הדיאטות.

 

צילום אודליה ממן

ראיתם אותי מאושר פעם?

 

צילום שוש חזן

 

 

    ביצוע: מרינה ברקוביץ גולדשטיין

 

 

 

אני נכנס שוב ומביט במבחר הגלידות והעוגות, בחוץ טעמתי קוקי איגלו שיכולה להטריף את הדעת.

 

צילום שוש חזן

 

שלא לדבר על הואפל..

 

 

כעת הגיע הזמן להתעורר מה עוד שאני מתיישב מול מקרר העוגות גלידה, כן עוגות גלידה! אין גבול לשחיתות. אבל מתן מציע לי אפוגטו, אפוגטו? אני שואל? ואני זוכה לאייס קפה הכי, הכי שאפשר לחלום עליו. כעת אני מתאושש וחוזר לקרקע. אם יש רקיע שביעי כנף אחת שלו היא כאן

באיגלו. 30 טעמים של גלידות, יוגורטים וסורבה, תוספות שיכולות להיות גאוות פיצוציה מקומית.

המקום הוא מקדש לחטאים מתוקים!

מאחר ואני מחויב לגילוי נאות הייתי אורח המקום עם כל הבלוגרים שהבאתי עימי כולל נציגה מכובדת ביותר ששמה פעמיה לסניף בנתניה ביכין סנטר.

על מנת שיהיה בידכם המידע על מחירים שמשלמים הנה להלן:

את האיגלו שלך, ניתן להשיג במבחר גדלים ואפשרויות: איגלו S ( 16₪), איגלו M (21 ₪), איגלו XL (39₪) ואיגלו ג'מבו (69 ₪)- מארז בנפח 1 ליטר שאפשר לקחת הביתה, וגם קוקי איגלו (14 ₪), אפוגטו (14 ₪), איגלו שייק (22 ₪) ואייס איגלו (18 ₪)

שווה כל אגורה ושקל. זו גלידה איטלקית איכותית. הבעלים זה עתה חזרו מעוד השתלמות באיטליה, ואתם יודעים מה, תכונו לחגיגת טעמים לקראת שבועות. מפנטזים על בלינצ'ס חם ממולא בגלידה? יש לי הרגשה שזו תהיה רק אחת ההפתעות שיחכו לנו בשבועות.

 

היה לי קשה להיפרד מהמקום, עזבתי אחרון רק שווידאתי שכל ידידי וידידותי שאבו די סוכרים על מנת להמשיך את היום המאושר הזה. כן האושר פתח לו סניף בתל אביב ברחוב ירמיהו 47, אושר בדמות איגלו.

 

 

 

 

שתפו את הפוסט!