13 ביולי 2024 21:55
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"Inside out" פסטיבל דוקאביב גליל 2013 תרשיחא

"Inside out"

 פרויקט אמנות בינלאומי חוצה עמים וגבולות

המציג זהות אישית כיצירת אמנות ציבורית

הפרויקט הוצג ב 592  אתרים שונים  ב  108 מדינות ברחבי העולם ולמעלה

מ 120,000 איש לקחו בו חלק עד כה

במסגרת הפרויקט ""Inside out במעלות תרשיחא יוצגו  במרחב הציבורי ובגלריה, 21  צילומי דיוקנאות של נשים מבוגרות, עמוד התווך של קהילת מעלות תרשיחא, במטרה להשמיע את קולן ולהעלות דיון לגבי תפקידן של נשים בקהילה

פסטיבל דוקאביב גליל 2013,

12- 16 בנובמבר 2013

רחבי העיר, המרכז לאמנויות ע"ש אפטר בריר

מעלות תרשיחא

 

פסטיבל "דוקאביב גליל" יתקיים זו השנה החמישית  במעלות תרשיחא בתאריכים 16-12 בנובמבר 2013. הפסטיבל הוא יוזמה והפקה של הנהלת פסטיבל "דוקאביב" בשיתוף עם העיר המארחת מעלות תרשיחא ובעידודו של ראש העיר שלמה בוחבוט.

אחד הפרויקטים המסקרנים שיוצג השנה במסגרת הפסטיבל, הינו פרויקט האמנות הבינלאומי,

INSIDE OUT"". הפרויקט חוצה עמים וגבולות, הינה פלטפורמה גלובלית המאפשרת לאנשים ממקומות שונים בעולם לספר את סיפורם ולהפך מסר של זהות אישית, באמצעות צילום דיוקן שלהם,  ליצירת אמנות המוצגת המרחב הציבורי. הצגת הדיוקנאות מאפשרת לאנשים להביע עמדה ולעורר מודעות ציבורית. הפרויקט הוצג ב 592  אתרים שונים  ב  108 מדינות ברחבי העולם  ולמעלה מ 120,000 איש  לקחו בו חלק עד כה

במסגרת הפרויקט "INSIDE OUT  " במעלות תרשיחא, צולמו 21 דיוקנאות של  נשים ותיקות במעלות תרשיחא- רובן בנות למעלה  מ-70 ממגזרים שונים באוכלוסייה.

הצלם והבמאי רונן זרצקי התמקד בנשים אלה כגיבורות שלא תמיד זכו להכרה והן למעשה עמוד התווך של הקהילה בה הן פעלו, עמלו במשך שנים למען ילדיהן ומשפחותיהן ותמיד נשארו מאחורי הקלעים.  הפרויקט מבקש להעניק להן אולי לראשונה בחייהן, קול וזהות ייחודית.

צילומי הדיוקנאות יוצגו במרכז לאמנויות ע"ש "בריר" וברחבי העיר במטרה ברורה לעורר לדיון את תפקידן של נשים בקהילה.

שתפו את הפוסט!