יום חמישי , 22 אוקטובר 2020

Home » אוכל ושתייה 2 » STEPHANIE- סטפני בית קפה פטיסרי בכפר גלעדי

STEPHANIE- סטפני בית קפה פטיסרי בכפר גלעדי

סטפני ויובל סיימו את הקורדון בלו ומתל מונד עברו לגליל העליון

ופתחו מקום חדש איכותי ומיוחד " סטפני בית קפה פטיסרי" בשביל הלולים בכפר גלעדי. הם רק פתחו לפני יומיים ובדיוק נכנסתי. אני אחרי ארוחה במלון והם בכלל הפתעו.

יש כאן ארוחות קלות ויש כמובן את היצירות של הפטיסירי של סטפני. סטפני עבדה בקריו בפריז והיא לא מפסיקה לספר על פריז שכבר אני מזמין כרטיסים.

יובל לומד בתל חי משהו שקשור לטכנולוגיה של מזון אבל בינתיים הם מכינים כאן טראפלס נהדרים ומקרון זעירים טעמים כמו נשיקה..צרפתית.. יש עוגות עוגיות וקינוחים והמקום כל כך נעים וטעים .

אז בפעם הבאה שאתם בגליל העליון , כפר גלעדי שביל הלולים ליד המכבסה אחרי תחנת הדלק בקרו אצל סטפני פטיסירי ובית קפה טעים.

STEPHANIE- סטפני בית קפה פטיסרי בכפר גלעדי Reviewed by on . סטפני ויובל סיימו את הקורדון בלו ומתל מונד עברו לגליל העליון ופתחו מקום חדש איכותי ומיוחד " סטפני בית קפה פטיסרי" בשביל הלולים בכפר גלעדי. הם רק פתחו לפני יומיי סטפני ויובל סיימו את הקורדון בלו ומתל מונד עברו לגליל העליון ופתחו מקום חדש איכותי ומיוחד " סטפני בית קפה פטיסרי" בשביל הלולים בכפר גלעדי. הם רק פתחו לפני יומיי Rating:

תגובות (2)

  • דגנית ואבי

    תמיד כשאנחנו בצפון נכנסים וטועמים שוקולד שעוד לא אכלנו! טעמים מדהימיםםםםםם תודה רבה לכם!!

  • Adi

    ממש לא ממליצה על המקום! יקר בטירוף בלי שום הסבר. אכלנו שם ארוחת בוקר שכללה חצי מכמות הדברים שמגישים בארוחת בוקר ובנוסף, האיכות לא הייתה ברמה בכלל!! אז ממליצה לחסוך את הכאב הכספי .

השאירו תגובה

scroll to top