4 במרץ 2021 18:34

"גדולה מהחיים" ("Drop Dead Diva")

העונה החדשה של הדרמה הקומית האהובה

"גדולה מהחיים"- החל מה-9.7 ב-HOT3 וב-HOT VOD

2.9 מיליון איש צפו בפרק בכורת העונה השלישית של הסדרה שממשיכה להקסים את אמריקה, עם הופעות אורח מדוברות של פאולה עבדול, וונדה סייקס, ברנדי, קת'י גריפין וכוכבים נוספים

"גדולה מהחיים" ("Drop Dead Diva"), הדרמה הקומית של רשת הכבלים האמריקאית "Lifetime"  וחברת "Sony", נוצרה על-ידי ג'וש ברמן ("CSI לאס וגאס") וצמד המפיקים ניל מרון וקרייג זדן ("שיקגו").

2.9 מיליון איש צפו בפרק בכורת העונה, שנתוני הצפייה הגבוהים שלה מיצבו אותה ברשימת 50 סדרות הכבלים הנצפות ביותר בארצות-הברית. "אנטרטיינמנט וויקלי" כתבו על הסדרה- "בסך הכל, הדרמה הקומית האמינה ממשיכה לספק עוד כמויות של כיף".

זוכת ה"גראמי" ברנדי מצטרפת לעונה החדשה, ולתפקידי אורח מיוחדים מגיעים זוכת ה"גראמי" פאולה עבדול, הקומיקאית זוכת ה"אמי" קת'י גריפין, מגישת הטוק-שואו וונדי וויליאמס, זוכת ה"גראמי" ליאן ריימס, מגיש ה"X פקטור" מריו לופז, הקומיקאית זוכת ה"אמי" וונדה סייקס וכוכב "אן סינק" לאנס באס.

בסיום המטלטל של העונה הקודמת, ג'יין (ברוק אליוט) נותרה ללא מילים לאחר שגרייסון (ג'קסון הארסט, "עץ החיים") נפגע בתאונת דרכים, וזיהה אותה כדב רגע לפני שהוא נכנס לתרדמת. בעוד היא ממתינה במתח להתעוררותו של גרייסון, ג'יין מוצאת את עצמה נאבקת עם הרצון לחשוף מי היא באמת, למרות אזהרות חוזרות ונשנות מצד המלאך פרד (המועמד ל"אמי" בן פלדמן, "מד מן").

"גדולה מהחיים" עוקבת אחר הרפתקאותיה של דב, יפיפייה שטחית, השואפת להיות דוגמנית, שעוברת תאונת דרכים קשה ונשמתה מוצאת את עצמה בשערי גן-עדן. לאחר מאבק על חזרתה לעולם, היא חוזרת לעולם לסיבוב נוסף. אך דב חוזרת רק כדי לקום לתחייה בדמותה של ג'יין בינגהאם, עורכת-דין מבריקה, מתחשבת, אך בעלת עודף משקל. דב, המזועזעת מהצורה העגלגלה בה נלכדה, מגלה עם הזמן עוד על דמותה החדשה, והאופן שבו חיה בצלם של הקולגות הנאות שלה. במקביל, היא מתמרנת בין תיקים משפטיים אימתניים, ובין הניסיון להתחבר מחדש עם בן-זוגה המתאבל מחייה הקודמים, שהחל במפתיע לעבוד במשרדה של ג'יין. כעת, כשהגורל, עם קצת התערבות אלוהית, עשה את שלו, שתי האישיויות נאלצות ללמוד להתקיים יחד בגופה של ג'יין, בקרב אימתני בין חוכמה למראה.

את הסדרה מובילה ברוק אליוט, ולצדה מככבים הקומיקאית מרגרט צ'ו, אפריל בוולבי ("שני גברים וחצי"), בן פלדמן, ג'קסון הארסט, קייט לוורינג, ג'וש סטמברג, ברוק ד'אורסיי ("שני גברים וחצי"), ג'יימי ריי ניומן ("איסטוויק"), בן שנקמן ("מלאכים באמריקה") ורוברט הופמן ("יש לה ביצים").

החל מה-9.7, ימי שלישי, בשעה 19:00, ב-HOT3 ובחינם ב-HOT VOD

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email