27 במרץ 2023 20:21

הדיירים החדשים האח הגדול עונה 6

קבלו את הדיירים החדשים שחוזרים שוב לבית האח הגדול

בנות:

אורטל גושן, 22, לוד, רווקה. אורטל נולדה וגרה בלוד, בת להורים שעלו מאתיופיה והכירו בארץ. אורטל נכנסה לבית האח הגדול בעונה הנוכחית (6) ונאלצה לעזוב אותו לאחר 5 ימים מנסיבות בריאותיות. המוטו שלה בחיים "חייכו ופזרו אהבה, חיים פעם אחת, צריך לנצל כל רגע קט ומאושר".

ODED9021

נופר מור, 25,  רמת גן, רווקה. מור, אחת הדמויות הבולטות בעונה ה-3 של האח הגדול שאף הגיעה לחמישיית הגמר וזכתה במקום ה-3. מאז עזבה את הבית בנוה אילן עברה לא מעט תהפוכות בחייה, כאשר ביטלה פעמיים את חתונתה ברגע האחרון. כיום עובדת כקוסמטיקאית במכון היופי הפרטי שלה 'נופר מור קוסמטיקס'.

ODED8922

עינב בובליל, 29  , אשקלון, נשואה + 3 בנות . בעלת חנות בגדי ילדים באשדוד. בובליל, אחת הדמויות הזכורות והצבעוניות של העונה ה-1 הגיעה לחמישיית הגמר וזכתה במקום ה-4. לאחר סיום התכנית, כיכבה בסדרה בערוץ ביפ על חתונתה. בשנים האחרונות בובליל עסוקה בעיקר בניהול החנות ובגידול 3 בנותיה: אוריה, אביגיל , ותמר.

ODED8845

גברים:

בני גולדשטיין, 36, אשקלון. גרוש+ 3. ממציא פטנטים ומשחקי לוח, מתווך דירות. בוגר העונה ה-5 של האח הגדול. גולדשטיין  היה המודח ה-3 של העונה.  הוא חולם להיות ח"כ, ולקראת הבחירות האחרונות לנשיאות המדינה ניסה לשווק את עצמו לתפקיד. לדבריו תחביבים הם חייו, וחייו הם תחביב אחד גדול. הוא אוהב להירגע עם פאזל או לגו, ולעיתים גם סורג.

ODED8965

מנחם בן, 66 , יישוב 'נופים'. בן מבקר ספרות, משורר, פובליציסט.  השתתף בעונת הVIP  של "האח הגדול" והגיע למקום ה-3 בגמר. בן הוא אחת הדמויות הדעתניות והשנויות במחלוקת ביותר שידע בית האח הגדול.  ב- 2012  פקד אסון את משפחתו של בן כאשר בתו הצעירה מבין ששת ילדיו התאבדה בגיל 19. בעקבות המקרה כתב מנחם ספר על חייה של בתו ב-7 השנים האחרונות לחייה.

ODED8879

צילומים

עודד קרני

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email