9 בדצמבר 2021 6:12

הסיטקום "סדנה לעצבים" ("Anger Management")

העונה החדשה של "סדנה לעצבים", בכיכובו של צ'רלי שין-

החל מה-12.1 ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD

הסדרה הקומית, שהייתה לבכורת הקומדיה המצליחה ביותר בתולדות הכבלים האמריקאיים, ולהשקה החזקה ביותר של רשת "FX", שבה בעונה שלישית, עם הופעות אורח מדוברות של ג'יי לנו, ליאן ריימס וכוכבים נוספים

"סדנה לעצבים" ("Anger Management"), הסיטקום של רשת הכבלים "FX" וחברת "Lionsgate", נוצר על-ידי ברוס הלפורד ("המופע של דרו קארי").

את הסדרה מוביל זוכה פרס "גלובוס הזהב" צ'רלי שין ("וול סטריט", "שני גברים וחצי"), כשלצדו סלמה בלייר ("משחקי פיתוי", "הלבוי"), כוכב "בוורלי הילס 90210" בריאן אוסטין גרין, ואביו של שין, זוכה שלושה פרסי ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" מרטין שין ("אפוקליפסה עכשיו", "הבית הלבן"). העונה החדשה מביאה עמה הופעות אורח מיוחדות של זוכה ה"אמי" ג'יי לנו, זוכת ה"גראמי" ליאן ריימס וג'ינה גרשון ("עימות חזיתי").

בעונת הבכורה שלה הוכתרה "סדנה לעצבים", ש-5.74 מיליון איש צפו בהשקתה, לקומדיה הנצפית ביותר בתולדות הכבלים האמריקאיים, ולבכורה החזקה ביותר של רשת "FX" מאז הקמתה. עם ממוצע צפייה של 4.5 מיליון איש, "סדנה לעצבים", המבוססת על הסרט הנודע בכיכובם של ג'ק ניקולסון ואדם סנדלר, הוכתרה לקומדיה החדשה המצליחה ביותר, ובשנה שעברה הוזמנו לה 90 פרקים נוספים. לאחרונה החלו פרקיה להיות משודרים בחברת-האם הגדולה של "FX", רשת "Fox". ביוני האחרון דווח ברעש גדול כי שין דרש את פיטוריה של כוכבת הסדרה סלמה בלייר, אחרי שזו התלוננה לכאורה על יחסי העבודה עם שין.

"סדנה לעצבים" עוקבת אחר צ'רלי גודסון (שין), שחקן בייסבול לשעבר עם בעיות של התפרצויות זעם, שמוסמך למטפל המתמחה בצורה לא קונבנציונאלית בטיפול בעצבים. גודסון מנהל מפגשים קבועים עם מטופליו בקליניקה פרטית משלו, בנוסף לייעוץ בהתנדבות לקבוצת אסירים בבית-סוהר. כל זאת לא מונע את העצבים והכאוס האישיים בחייו שלו, בין אם מדובר במערכת היחסים המסובכת עם הספק מטפלת-ספק מאהבת שלו, קייט (בלייר); יחסיו עם גרושתו, ג'ניפר (שוני סמית, "המסור"), אישה אופטימית עם טעם רע בגברים; והקשר שלו עם בתו המתבגרת סם (דניאלה בובדילה), שסובלת מבעיות כפייתיות.

לצדו של שין, מככבים בסדרה מרטין שין, סלמה בלייר, המועמדת ל"טוני" לורה בל-באנדי, שוני סמית, דניאלה בובדילה, נורין דה וולף ("אקסיות לכל הרוחות"), מייקל ארדן ("קוד מקור"), דרק ריצ'רדסון ("הוסטל"), בארי קורבין ("חשיפה לצפון") ומייקל בוטמן ("ספין סיטי").

החל מה-12.1, ימים ראשון-חמישי, בשעה 22:30, ב-HOT קומדי סנטרל ובחינם ב-HOT VOD

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email