10 באפריל 2021 22:14

העונה החדשה של הדרמה המשטרתית המצליחה

 

 

 

9.4 מיליון איש צפו בפרק בכורת העונה החדשה של אחת מ-20 הסדרות המצליחות ביותר בארה"ב, שחודשה לאחרונה לעונה נוספת וחמישית. מלאני גריפית, ניק ג'ונאס ושורה של כוכבי "אבודים" מגיעים להופעות אורח

 

"הוואי חמש-אפס" ("Hawaii Five-0"), החידוש העדכני לדרמה המשטרתית הקלאסית של רשת "CBS", נוצרה על-ידי פיטר לנקוב ("24") והצמד אלכס קורצמן ורוברטו אורסי ("סטארטרק", "ספיידרמן המופלא").

 Hawaii Five-O 4

הגרסה החדשה והעכשווית הושקה 42 שנים מיום עליית סדרת האקשן המיתולוגית, ששודרה במשך 12 עונות וזכתה למעמד קאלט בינלאומי. 9.4 מיליון איש צפו בבכורת העונה הרביעית של הרימייק ונתוני הצפייה הגבוהים ממצבים את "הוואי חמש-אפס" כאחת מ-20 הסדרות הנצפות בארצות-הברית. הסדרה אף שברה שיא גינס בשנת 2012 לסדרה החדשה הנצפית ביותר, בזכות פרק שזכה לנתון של 19 מיליון צופים, לצד זכייה בפרס ה"People’s Choice", ומועמדויות לפרסי "גלובוס הזהב" ו"אמי". לאור הצלחתה האדירה, חודשה הסדרה במרץ האחרון לעונה חמישית.

 

ל"הוואי חמש-אפס" יש קהל מעריצים עצום ונאמן הידוע בשם "Ohana", ואפילו קיים "אפקט הוואי חמש-אפס" שמתאר את התנופה בעסקי הוואי בעקבות הסדרה. בעונות הקודמות העניקו יוצרי הסדרה למעריצים הזדמנויות להיות מעורבים בעיצוב העלילות, והעונה הנוכחית רושמת פרק מיוחד נוסף, שזכה לנתון רייטינג גבוה במיוחד של 12.3 מיליון צופים, וסופו נקבע מבין שלוש אופציות על-ידי מעריצי הסדרה. בהזדמנות אחרת, הזמינו מפיקי "הוואי חמש-אפס" את הצופים להרכיב עלילה של פרק שלם, מזירת הפשע, הנשק והקורבן ועד התלבושות, המוזיקה ושם הפרק.

 

כוכב "אני, רובוט" ו"בוסטון פאבליק" צ'י מקברייד מצטרף לצוות השחקנים של הסדרה בעונתה החדשה, ומגלם את דמותו של לו גרובר, מנהל היחידה ללוחמה בטרור בהוואי, המבוססת על דמות שהופיעה לראשונה ב"הוואי חמש-אפס" המקורית. לאחרונה פורסם כי כוכב "אבודים" חורחה גרסיה ("אלקטרז", "בקר"), המתארח בעונה זו כג'רי אורטגה, מומחה לתיאוריות קונספירציה, יצטרף לצוות השחקנים הקבוע בעונה החמישית. גרסיה הוא לא כוכב "אבודים" היחיד שנוחת בהוואי העונה. גם המועמד ל"אמי" הנרי איאן קיוזיק וזוכה ה"אמי" טרי או'קווין מתאחדים עם חברם לצוות השחקנים לשעבר וכוכב "הוואי חמש-אפס" בהווה דניאל דיי-קים. רשימת שחקני האורח כוללת מלבדם את המועמדת לאוסקר מלאני גריפית, כוכב "האחים ג'ונאס" ניק ג'ונאס, הראפר אקזיביט, המועמד לאוסקר טום ברנג'ר ("פלאטון"), זוכת ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" קרול ברנט ("אנני"), דריל האנה ("בלייד ראנר"), זוכה שני פרסי ה"אמי" רוב קורדרי ("הדיילי שואו"), המועמד ל"אמי" טים דיילי ("מרפאה פרטית"), רבקה דה מורניי ("שעשועים מסוכנים"), טארין מאנינג ("כתום זה השחור החדש") ובתם של ברוס וויליס ודמי מור, רומור וויליס ("בן ערובה").

 

"הוואי חמש-אפס" עוקבת אחר כוח משימה פדראלי, ששם לו למטרה לחסל את הפשע ולשמור על הסדר בחופים שטופי השמש של איי הוואי. היחידה המיוחדת באה להילחם בפשעים חמורים שמתבצעים באיים, ולהסגיר את הפושעים הגדולים בהוואי. אל מנהיג הצוות סטיב מק'גרט (אלכס או'לולין, "תוכנית גיבוי"), יוצא בכיר מחיל הים, מצטרפים דני 'דאנו' וויליאמס (סקוט קאן, "אושן 11"), שוטר מניו-ג'רזי שמוצב מחדש בהוואי, צ'ין הו קלי (דניאל דיי-קים, "אבודים"), בן טיפוחיו של אביו של מק'גרט, בת-דודתו וקונו קאלאקאווה (גרייס פארק, "בטלסטאר גלקטיקה"), מקומית חסרת פחד שנחושה למצב את עצמה כאחת מהבכירות ביחידה, וחוקר מקרי המוות ד"ר מקס ברגמן (המועמד ל"גלובוס הזהב" מאסי אוקה, "גיבורים").

 

בסדרה מככבים אלכס או'לולין, סקוט קאן, גרייס פארק, מאסי אוקה ומישל בורת' ("תגיד לי שאתה אוהב אותי").

 

החל מה-10.5, ימי שבת, בשעה 20:15, ב-HOT Zone

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email