25 ביולי 2024 13:44
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"ליגה ג'" חוזרת לכאן 11 ומכאן 33 בעונה חדשה ומרגשת

"ליגה ג'" חוזרת לכאן 11 ומכאן 33 בעונה חדשה ומרגשת

באדיבות כאן 11

הסדרה מלווה גיבורים מהפריפריה של ישראל, שהכדורגל עבורם הוא הסיכוי האחרון להצליח ולייצר משמעות לחייהם במרכז העונה: חלוץ מליגת העל שמגיע לצפת, שופטת שחולמת להגיע רחוק, ראש עיר שנחוש להרים את הקבוצה קדימה, קבוצה שמנסה לאחות את הקרעים בעיר, ומאמן שרוצה לעזוב אבל הלב לא נותן לו. הסדרה, שהופקה עבור כאן 11 ומכאן 33, תעלה בשני הערוצים במוצאי שבת, 12 במרץ בשעה 21:45. יוצר הסדרה ובמאי: רובי אלמליח

"ליגה ג'" הסדרה שסיפרה את סיפורה של הפריפריה דרך קבוצות הכדורגל שלה המשחקות בליגות התחתונות חוזרת בעונה שנייה עם סיפורים חדשים, אנושיים ומרגשים.

העונה החדשה עוסקת במספר קבוצות המשחקות בליגה ג': בצפת ראש עיר חדש מקים קבוצה לאחר שנים של שחיתות ברשות המקומית ומחתים את שלומי אביסידריס, חלוץ לשעבר מליגת העל במטרה לעלות ליגה, בעראבה מקימים מחדש קבוצה שתתן מסגרת לצעירי העיר בהנהגת המאמן עבד רבאח, ששיחק בעבר בנבחרת ישראל, בשכנה שפרעם מקימים קבוצה חדשה שתאחד את תושבי העיר בני כל הדתות, בשדרות מנסה קבוצת חברים להציל את הקבוצה שהקימו מסגירה, ולצד כל אלה השופטת ספיר בוסקילה נאבקת להגשים את חלומה לשפוט בליגות הגבוהות, ולהקים בית עם בת הזוג שלה.

בין לבין מתרכזת הסדרה בשדרנים בליגות הנמוכות שמדווחים בלי תקציב אבל עם אהבה גדולה למושא הסיקור שלהן – הקבוצות שהן אוהדות.

בפרק הראשון השופטת ספיר בוסקילה רוצה לשפוט בליגה ב', אבל מבקר שמגיע למשחק שהיא שופטת קובע שאם לא תשפר את הכושר הגופני שלה לא תצליח להתקדם. אבי פרץ, גיבור העונה הקודמת, נשבר ומתפטר מאימון הפועל שדרות שנלחמת על מקומה בליגה ג', ושחקן הספסל אפרים סיאדה מתגייס להחזיר את אבי ולהציל את הקבוצה מסגירה. בעראבה צמד המורים וויסאם סאח ומרוואן בדארנה מקימים קבוצה שמאמן שחקן נבחרת ישראל לשעבר ותושב העיר, עבד רבאח, אבל ראש העיר לא מוכן להעביר כסף לקבוצה.

ספיר בוסקילה. מתוך ליגה ג, כאן 11

הסדרה "ליגה ג'" תשודר החל ממוצאי שבת, 12 במרץ, בשעה 21:45 ב-כאן 11 ובמכאן 33.

בין גיבורי העונה:

שלומי אביסידריס – החלוץ שלומי אביסידריס חוזר לעיר הולדתו קריית שמונה לאחר שהואשם בפלילים ונאלץ לפרוש מליגת העל. הוא הופך לאבא, חותם בהפועל צפת מליגה ג' ומתחיל לרצות עבודות שירות, שמקשות עליו לפרנס את משפחתו הצעירה. הקורונה פורצת ומאיימת על שלום הבית של שלומי ועל גורלה של הקבוצה.

ספיר בוסקילה – ספיר בוסקילה שופטת ותיקה בליגה ג' רוצה לעלות לליגה ב' אבל נכשלת במבחן הכושר הגופני. היא נכנסת למשטר אימונים ומחליטה למסדת את היחסים עם בת הזוג שלה שלי אסייג, למרות התנגדותה של אמא שלה, כדי להגשים את מטרתה להפוך לשופטת מצליחה.

אבי פרץ – אבי פרץ מתפטר מאימון הפועל שדרות לאחר שלא זכתה לתקציב מהעירייה. השחקן וחברו אפרים סיאדה מנסה לקנות את הקבוצה כדי להחזיר את אבי לאמן אבל המהלך נכשל והקבוצה מתפרקת. כשהעירייה מקימה קבוצה חדשה וקוראת לו להוביל אותה לליגה ב' אבי חוזר לאמן.

אבי פרץ מתוך ליגה ג' , כאן 11

עבד רבאח – עבד רבאח, שחקן נבחרת ישראל לשעבר, מתגייס לאמן את קבוצת הכדורגל החדשה של עראבה במטרה לתת מסגרת לצעירי העיר. הקבוצה מצליחה להתמודד על עלייה לליגה ב' אבל ללא תמיכה תקציבית של ראש העיר עבד מתקשה לגבש את השחקנים ונאלץ לשחק בעצמו.

 

יוצר הסדרה והבמאי: רובי אלמליח | צלם: רונן קרוק | עורכת: עליזה אסקירה | עורכת תוכן:

מיטל צביאלי | מפיק: יואב לשם | מפיקים משותפים: רובי אלמליח ואסף פרץ | חברת הפקה: ביונד קריאטיב בע"מ

 

שתפו את הפוסט!