13 ביולי 2024 21:42
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אז מי רצח את תאיר ראדה – צל כבד סרט דוקומנטרי חדש של כאן 11, חושף את סיפורה של א.ק

"צל כבד"- סרט דוקומנטרי חדש של כאן 11, חושף את סיפורה של א.ק

אחרי שנוקתה מכל חשד, לראשונה מספרת אולה קרבצ'נקו (א.ק) שהואשמה על ידי בן זוגה לשעבר ברצח תאיר ראדה, את הצד שלה בפרשה ומספרת למצלמה בפנים גלויות מה עבר עליה בימים שמדינה שלמה האשימה אותה ברצח

סיפורה של אולה יובא במלואו בסרט דוקומנטרי חדש שישודר ביום שבת, 20 במרץ, בשעה 21:15 ב- כאן 11. בימוי: עידו  הר

באדיבות כאן 11

הסרט "צל כבד", שישודר ביום שבת, 20 במרץ, בשעה 21:15 ב- כאן 11, מביא את סיפורה של אולה, מתמודדת נפש בת 38, המוכרת כא.ק. החשדות כנגד אולה הועלו לראשונה בסדרת הטלוויזיה "צל של אמת", שם טען בן זוגה לשעבר שאולה התוודתה בפניו על כך שרצחה את הנערה תאיר ראדה ז"ל. לאחר שטענותיו הושמעו, הן נבדקו על ידי המשטרה והפרקליטות לעומקן והמדינה ניקתה לחלוטין את אולה מכל חשד ומעורבות ברצח. בנוסף, המדינה קיבלה כי מדובר בעלילת שווא נקמנית של בן זוגה לשעבר. אולם ניקויה מהחשדות לא מנע את הביקורת הציבורית ואת הפיכתה של אולה לקורבן להתנכלויות ונאצות, ובעקבותיהן אולה נאלצה לעזוב את הארץ ולחיות עם סבתה בכפר ליד אודסה (אוקראינה), עיר הולדתה.

באדיבות כאן 11

הסרט מלווה את אולה בשנה הגורלית בחייה, בה היא נאלצת להתמודד עם קולות רבים המסיתים באכזריות נגדה ובמקביל גם לאסוף את חתיכות הפאזל של חייה ולבנות אותם מחדש. הסרט מעורר שאלות נוקבות על אופן התנהלות התקשורת, משפט השדה בעידן הרשתות החברתיות ומצבן של נשים גם היום בתקופת ה-METOO.

 

בימוי צילום הפקה ועריכה: עידו הר

צילום נוסף: אולה קרבצ'נקו טימר

מוזיקה מקורית: אבי בללי 

מפיקת פוסט: קרין אטדגי

דגימת אונליין: בועז ינקלביץ

עיצוב תמונה וצבע: עידו קרילה אופוס

ציורים: אולה קרבצ'נקו טימר

עיצוב פסקול ומיקס: רותם דרור 

עריכת סאונד: דן בן חיים

עיצוב גרפי: אדם לבינסון 

 

משתתפים: אולה קרבצ'נקו טימר, פאינה טימר בולטובה, איגור טימר בולטובה, ע"ד דניאל חקלאי, עו"ד תומר שוורץ, שירה (שם בדוי), טליה (שם בדוי), תניא טימר.

 

הסרט "צל כבד" ישודר ב-כאן 11 ביום שבת ה- 20 במרץ, בשעה 21:15. 

משך זמן הסרט: כ- 65 דקות.

שתפו את הפוסט!