1 בדצמבר 2023 12:17

"70 מיליון סיבות לעושר" סדרה חדשה בקשת

"70 מיליון סיבות לעושר"

שמוליק לוי, נתי קלוגר, דב נבון, ליאת אזר, אריה מוסקונה, יעקב בודו, מיכאל הנגבי, אלון נוימן ונוספים מככבים בדרמה קומית חדשה

החל מה-31.5, ימי שבת, בקשת

החל מיום שבת ה- 31 במאי, תשודר בקשת, מיד אחרי האח הגדול, דרמה קומית חדשה – "70 מיליון סיבות לעושר".

את הסדרה כתב השחקן שמוליק לוי, שגם מככב בה בתפקיד הראשי. לצדו מככבים נתי קלוגר רוזנברג, דב נבון, ליאת אזר, אריה מוסקונה, יעקב בודו, מיכאל הנגבי, אלון נוימן, עירית קפלן, מרים זוהר, פירה קנטור ועוד…

אלי קונפורטי (שמוליק לוי), שמאי ביטוח תפרן וחסר שאיפות, מגשים את חלומו וזוכה בלוטו בסכום עתק של שבעים מיליון שקלים! הבעיה היחידה היא שעכשיו הוא יאלץ לחלוק אותם עם אשתו… (נתי קלוגר).

אלי ואשתו, שרי, לכודים זה שנים בנישואים חסרי אהבה (אבל מלאי שנאה ותיעוב הדדי) שהגיעו סוף סוף לפיצוץ והחלטה על גירושים ואז, מיד אחרי מריבה מכוערת במיוחד, מגלה אלי שהוא זכה בלוטו. רגע אחרי האופוריה, מגיעה גם ההכרה שמחצית מהסכום שייך לאשתו. . כדי להימנע מהחלוקה, אלי מחליט לוותר על הגירושים, להסתיר מאשתו את הכסף ולהמשיך בחייו הלא מאושרים איתה. לאורך הסדרה הוא וחברו הקרוב, הרצל (דב נבון), "עובדים" בהסתרת הזכייה מהסובבים אותו, תוך שהוא מנסה ליהנות מהממון העצום שנפל עליו, בלי שזה יתגלה.

70 מיליון סיבות לאושר_רונן אקרמן

הסדרה עוקבת אחרי ניסיונות ההסתרה והאופן בו הם משפיעים לרעה על חיי הסובבים אותו. מסיבות יוקרה, מטוסים פרטיים, טיסות לחלל, גולף ובזבוז כספים בלתי נדלה, משתלבים בחיים הקטנים והלא מרשימים שאלי נאלץ להמשיך ולתחזק.

הפקה: הפקות תוצרת הארץ.

תסריטאים – שמוליק לוי ודורון צור

במאי – אופיר בביוף.

מפיקים ראשיים – אודי זמברג ומיכאל תפוח.

מפיקה: אוריאנה גבעולי

"70 מיליון סיבות לעושר", החל מה-31.5 בקשת

שתפו את הפוסט!