20 באפריל 2021 14:13

S.W.A.T – עונה 4


עונה חדשה

 

"S.W.A.T", סדרת האקשן המצליחה והמועמדת ל"אמי" של רשת CBS, נוצרה על ידי צמד התסריטאים שון ריאן ("המגן", "טיימלס", "שקר לי") וארון רחסאן תומס ("סליפי הולו", "אורות ליל שישי"), בהפקתו של ניל ה. מוריץ ("אני יודע מה עשית בקיץ האחרון", "נמלטים", "הבנים") ובבימויו של ג'סטין לין ("סטארטרק: אל האינסוף", "בלש אמיתי") שביחד עומדים גם מאחורי סדרת הסרטים "מהיר ועצבני". העונה הרביעית תשודר ב-HOT Zone בצמוד לשידור בארה"ב.

 

בסדרה מככב שמאר מור ("מחשבות פליליות", "צעירים חסרי מנוח") בתור סמל דניאל "הונדו" הארלסון –

חייל לשעבר בצבא ארה"ב, יליד לוס אנג'לס, שעומד בראשה של היחידה המיוחדת. היכרותו המעמיקה עם העיר מייצרת אצל הונדו תחושת מחויבות גדולה לא רק אל חבריו לצוות, אלא גם לתושבי העיר אותם הם משרתים, ובכך עוזר לגשר בין הכוח המשטרתי לקהילה.

 

בפתיחת העונה הרביעית של הסדרה הונדו מתמודד עם צלקות מהעבר כשפורצות התפרעויות ברחבי העיר בעקבות מאורעות העונה הקודמת. הונדו, אביו של הונדו (זוכה ה"אמי" אובה בבטונדה, "אנשים לבנים יקרים") ובן חסותו, דריל (דאשיי פרוסט) מסתובבים ברחבי העיר ומנסים לעזור בעוד שהונדו נזכר בפרעות שהתרחשו בלוס אנג'לס ב-1992, כשהיה רק נער מתבגר. בנוסף, המרדף של הצוות אחר קרטל הסמים 'אל דיאבלו' נמשך וקבוצה של טרוריסטים המהלכים אימה ברחבי העיר.

 

עוד מככבים בסדרה:

קני ג'ונסון ("המגן", "להציל את גרייס")          פרק הבכורה ישודר ביום שני ה-28.12 בשעה 22:45

 אלכס ראסל ("בחזרה מטואיצ'י")                    שאר הפרקים ישודרו בכל יום שבת בשעה 22:45

   ג'יי הארינגטון ("Suits")                               ב-HOT Zone, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

פטריק אספריט ("ילדי האנרכיה")

לינה אסקו ("LOL", "ממלכה")

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email