27 בפברואר 2021 0:11

"The Queen Latifah Show" קווין לטיפה מארחת טוק שואו

התוכנית הפופולארית וזוכת פרס ה"People's Choice", בהגשתה של הזמרת והשחקנית זוכת הפרסים, הייתה להשקה החזקה ביותר לתוכנית מסוגה בארבע השנים האחרונות, מה שהביא לחידושה לעונה נוספת

החל מה-23.2 ב-HOT Family

"קווין לטיפה מארחת" ("The Queen Latifah Show"), הטוק-שואו של חברת "Sony", המשודר בשעות היום בערוצי הסינדיקציה של רשת "CBS", מופקת על-ידי זוכת חמישה פרסי ה"אמי" קורין נלסון ("הלילה עם צ'לסי"), ושותפים בה וויל סמית וג'יידה פינקט סמית.

את התוכנית מובילה קווין לטיפה (43), שגרפה לאורך 25 שנות הקריירה שלה פרסי "גלובוס הזהב" ו"גראמי", וזכתה לכוכב בשדרות הכוכבים של הוליווד. לטיפה פרצה בסוף שנות השמונים כאחת מאמניות ההיפ-הופ הראשונות בתעשיית המוזיקה האמריקאית, הוציאה במהלך השנים שבעה אלבומים, ובימים אלה עובדת על אלבומה השמיני. כשחקנית, היא כיכבה ב"מפרקים את הבית", "היירספריי", "אספן העצמות", "לא דופקות חשבון" וב"שיקגו", עליו הייתה מועמדת לפרס האוסקר. לאחרונה עלה שמה לכותרות, כשחיתנה 33 זוגות על במת טקס פרסי ה"גראמי" 2014.

תוכניתה היומית של לטיפה, המצולמת מול קהל חי בקליפורניה, הפכה בספטמבר להשקה הנצפית ביותר לתוכנית אירוח מסוגה מאז שנת 2009, והוכתרה לתוכנית האירוח היומית החדשה המצליחה של השנה. בינואר האחרון, לאחר שגרפה את פרס ה"People's Choice" לטוק-שואו החדש הטוב ביותר, חודשה התוכנית לעונה נוספת ושנייה.

מדי יום, תתכוננו לראיונות עם הכוכבים הכי גדולים, סיפורים אנושיים מעוררי השראה, דיונים על ענייני השעה בעולם הבידור והופעות מוזיקאליות מיוחדות. בין הסלבריטאים שהתארחו עד כה בתוכניתה ניתן למנות את ג'ון טרבולטה, מורגן פרימן, צ'אנינג טייטום, קמרון דיאז, סנופ דוג, כריסטינה אגילרה, ג'ייק ג'ילנהול ושרון סטון, ולטיפה כבר טענה שהזמינה את נשיא ארה"ב אובמה ואת רעייתו לראיון משותף.

החל מה-23.2, ימים ראשון-חמישי, בשעות 16:45 ו-23:15, ב-HOT Family

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email