29 בינואר 2022 6:00

"The Straits" המבריחים

"The Straits"

 

הסדרה מלאת האדרנלין, מהיוצרת זוכת ארבעה פרסי האקדמיה האוסטרלית פני צ'פמן ("הסטירה"), עוקבת אחר משבר שמאיים על משפחת מבריחים. לאחרונה נרכשה הסדרה על-ידי רשת הכבלים "Cinemax" ליצירת עיבוד אמריקאי, מהיוצרים של "גיהינום על גלגלים"

החל מה-5.4 ב-HOT Zone וב-HOT VOD

 

"המבריחים" ("The Straits"), דרמת האקשן של רשת "ABC1" האוסטרלית וחברת   "Matchbox Pictures", נוצרה על-ידי השחקן ארון פ'אוסו והמפיקה זוכת ארבעת פרסי האקדמיה האוסטרלית פני צ'פמן ("הסטירה").

 

זוכה ה"אמי" בריאן קוקס ("זהות כפולה", "לב אמיץ") מוביל את צוות השחקנים של הדרמה האקזוטית, שכולל בין-השאר את זוכה פרס ה"לוגי" פיראס דיראני ("יחידה עילית"), רנה אוון ("פעם היו גיבורים") ופ'אוסו עצמו. באפריל האחרון, זמן קצר לאחר שהחלה להיות משודרת ב"Hulu" האמריקאית, נרכשו זכויותיה של "המבריחים" על-ידי רשת הכבלים "Cinemax" (מבית "HBO"), שתפיק ביחד עם "Universal" ויוצרי "גיהינום על גלגלים" ג'ו וטוני גייטון את האדפטציה האמריקאית.

 

הסדרה, שמתרחשת באזורי קווינסלנד ואיי טורס סטרייט, עוקבת אחר משפחת מונטבלו, משפחה לא ממוצעת שמנהלת עסק משפחתי לייבוא סמים אל גבולות אוסטרליה, וייצוא נשק מתוכה, תוך ניצול קשרי דם ונאמנות באזור האיים. את ארגון הפשע, מהמצליחים והמוערכים בקווינסלנד, מוביל הארי (קוקס), אבי המשפחה, אדם עשיר ובלתי פגיע, שנדמה שיש לו הכל. זו גם הסיבה שמשפחתו עוברת טלטלה, כשהארי מיידע את שלושת בניו כי עליהם להתחרות על הזכות לרשת את מקומו, כשיגיע זמנו לפרוש.

 

המהלך מוביל את הארי למשבר עם אשתו, קיטי (אוון), שציפתה ממנו לכבד את המסורת המשפחתית שלה, ולמנות את בנם הבכור נואל (פ'אוסו) כיורש העצר. נואל, שני אחיו מארו (ג'ימי באני) וגארי (דיראני), ואחותו סיסי (סוזאנה באייס-מורטון), נמצאים כעת במרוץ על המעמד הדומיננטי, בעוד המשפחה נאלצת לעמוד מול שורה של איומים מבחוץ על העסק שלהם, וגם על חייהם. האם הם יצליחו לפתור את חילוקי הדעות ביניהם, ויתאחדו כדי להביס את האויבים הכוחניים, או יתדרדרו לכדי מאבק כוח פנימי ואכזרי?

 

לצדו של קוקס, מככבים בסדרה רנה אוון, ארון פ'אוסו, ג'ימי באני, סוזאנה באייס-מורטון, פיראס דיראני, זוכת פרס ה"לוגי" אמה לונג ("המשולש") וקייט ג'נקינסון ("אהבה מלידה").

 

החל מה-5.4, ימי שבת, בשעה 21:45, ב-HOT Zone ובחינם ב-HOT VOD

שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email