27 במאי 2024 16:51
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"מחולוהט" 2014


הבמה השנתית של המחול הישראלי

 

מיטב הלהקות ויוצרי המחול הישראליים

ב-86 מופעים ו 16 בכורות מיוחדות

 

29 ביוני – 31 באוגוסט 2014

מרכז סוזן דלל


אירועי "מחולוהט" 2014 יתקיימו הקיץ בין התאריכים 29 ביוני – 31 באוגוסט

במרכז סוזן דלל.
במסגרת אירועי "מחולוהט" יעלו הלהקות והיוצרים את עבודותיהם הנבחרות ויאפשרו לקהל לחוש מקרוב את שפע היצירה הישראלית.

 

86 המופעים ב"מחולוהט" מביאים לידי ביטוי את גווניו הרבים של המחול הישראלי בהם: מחול קלאסי, מחול עכשווי, מחול אתני, פלמנקו, תיאטרון מחול ועוד. על במה שנתית אחת יופיעו מרבית להקות ויוצרי המחול הישראלים, יוצרים וותיקים לצד יוצרים צעירים עצמאים.

 

"לא סתם זוכה המחול הישראלי להכרה בינלאומית" אומר יאיר ורדי מנכ"ל מרכז סוזן דלל "התמונה העולה מצפייה בשלל המופעים ב"מחולוהט" היא של מחול בעל קולות, צלילים וצבעים מגוונים המאופיין בשפע של יצירה מקומית משובחת עם בכורות רבות של כוריאוגרפים ישראלים ברמה הפקה גבוהה עם מיטב הרקדנים".

 

הבכורות ב"מחולוהט 2014" הן:

 

להקה אנגלה עם יצירתה החדשה של הכוריאוגרפית מרים אנגל, "יום הולדת", להקת המחול אורלי פורטל בבכורה מחודשת ליצירה "רביע", בלט ירושלים יעלה בבכורה עולמית את העבודות "בלט בין-זמננו" וגרסא עכשווית וריאליסטית לבלט "קופליה", עדי דוידוביץ ולהקתה יעלו בבכורה את העבודה "רוקדת גבר רוקד אישה", הרקדניות סילביה דוראן, נטע שיזף, שרון שגיא, סיגל זיו ואלינא פיצ'רסקי יעלו בבכורה מיוחדת את העבודה "סאוסאן, פסיפס נשי אתני" חגיגה ססגונית המחברת על במה אחת בין המיטב שבפלמנקו למגוון שבמחול המזרחי אתני, רנה שינפלד עם היצירה החדשה "פתקים לפינה באוש", להקת נהרה ביצירה חדש מאת רייצ'ל ארדוס, להקת אוטרופלמנקו במופע העוצמתי "ארספואטיקה", להקת המחול "360 Tango" יעלו בבכורה עולמית את המופע "רגעים של תשוקה", היישר מבימות יוון ולראשונה בישראל כוכבי "הרמבטיקה והלאיקה" האגדים בביס צ'ארטוס ונדיה קאראגיאני ברפרטואר עשיר של שירי יוון המוכרים והאהובים, תיאטרון מחול ירושלים בערב המחול החדש "Step Count and More".

 

יוסי צבקר
יוסי צבקר
Eyal-Hirsch
Eyal-Hirsch
צילום גדי דגון
צילום גדי דגון
רבקה קובלסקי
רבקה קובלסקי
גדי דגון
גדי דגון

ב"מחולוהט" ייהנו הילדים ממופע תיאטרון-מחול חדש של להקת קמע "משחקים פיראטים", ששלושת היצירות "משחקי ילדים", "החלום הוא צייר גדול" "עננוצה" של קבוצת המחול נעה דר והופעת אימפרוביזציה ייחודית של אנסמבל הפלייבק הישראלי .

 

בנוסף לבכורות יוכל הקהל לצפות ברוב מופעי המחול שהועלו במהלך השנתיים האחרונות על ידי היוצרים ולהקות המחול הישראלים בהם:

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק, להקת של יוסי ברג ועודד גרף, להקת המחול "ורטיגו", להקת המחול "בת-שבע", COMPAS להקת הפלמנקו הישראלית, עידו תדמור, להקת "קולבן דאנס", נדין אנימטו, גלית ליס, אודליה קופרברג, ברק מרשל, שלומית פונדמינסקי, להקת "תלתן", להקת "בוראן", ענת גריגוריו, טל קציר, להקת "ביתא", דנה רוטנברג, הלל קוגן ועדי בוטרוס, אנסמבל גיל קרלוס הרוש, עידן כהן ועוד.
לוח מופעי פסטיבל "מחולוהט" 2014 כאן

בשל המצב הביטחוני לא יתקיים המופע "ילדים מספרים" של אנסמבל הפלייבק הישראלי במסגרת אירועי "מחולוהט 2014" במרכז סוזן דלל בשבת הקרובה (ה-2.8).

"מחולוהט " 2014

מחירי הכרטיסים אולם סוזן דלל 65- 185 ₪
מרכז סוזן דלל : 29 ביוני – 31 באוגוסט 2014

טל' להזמנת כרטיסים: 03-5105656

http://www.suzannedellal.org.il/

 

שתפו את הפוסט!