24 ביוני 2024 3:50
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"משומשו" משיקה גוש טבעוני בטעם מוצרלה ומלוחה בטעם פיקנטי

 

??????????

 

לאחר שהשיקו בהצלחה קו מוצרים טבעוניים בקטגוריית תחליפי החלב, אשר כולל צהובות ומלוחות טבעוניות, ממשיך המותג "משומשו", בבעלות קיבוץ גן-שמואל וחברת "הדר פוד" לחדש, ומשיק שני מוצרים חדשים: מוצרלה טבעונית בטעם מעודן ובמרקם חצי קשה ומלוחה בטעם פיקטני. המוצרלה החדשה תשווק בבלוק במשקל 300 גרם ומתאימה לשימוש כמגורדת לפיצות, מאפים ופסטות או לשימוש בסלטים, פרוסות, כריכים וטוסטים. המלוחה החדשה תשווק בבלוק במשקל 250 גרם.

??????????

??????????

לאחר שהמתכון שלי ל אינבולטיני טבעוני נחל הצלחה יש חידושים בתחום התחליפים הטבעוניים לגבינה. ובכלל אם לא שמתם לב הטרנד הטבעוני הולך ותופס יותר וחותר. מסעדות רבות כולל מסעדות שף מכניסות מנות טבעוניות לתפריט ויש ביקוש. כך גם בבית, לא רק יום ללא בשר, אצלנו בבית לפחות שלושה ימים ללא בשר המבוססים על תפריט צמחוני. כעת עם המגוון של מוצרים טבעוניים אולי נכניס יום אחד טבעוני.

כך המלוחה בטעם פיקטני של MASHUמשו מאפשרת מגוון מתכונים, הפעם לא התאמצתי, כי הטעם שלה עומד בפני עצמו ולא צריך תוספות והכנתי טורטיה מקסיקנית עם MASHUמשו מלוחה פיקנטית.

תשמעו זה טעים ברמה של לשבת וליישר את הגוש.

??????????

??????????

את המוצרלה טבעונית בטעם מעודן עדין לא פתחתי אבל היא הולכת להיות או פיצה טבעונית או מאפינס טונה…

 

כל מוצרי "משומשו" מכילים סידן וסיבים תזונתיים. גבינת המוצרלה והמלוחה בטעם פיקנטי משלימות חוסר נוסף והן תימכרנה במחיר זהה ליתר מוצרי המותג". אין בהם חומרים משמרים, ללא סויה וללא לקטוז.

מותג "משומשו" כולל ששה מוצרים טבעוניים בהם צהובה 18% במרקם חצי קשה בסגנון גאודה מעודנת, צהובה מופחתת שומן 9% בסגנון עדין קלאסי, צהובה זיתים 18% עם זיתים ירוקים, מועשרת בסידן ובסיבים תזונתי בסגנון ים תיכוני, מלוחה 16% בסגנון יווני, מלוחה 16% עם עשבי תיבול ומלוחה 5% מופחתת שומן. כל מוצרי "משומשו" ללא חומרים משמרים, אינם מכילים סויה, גלוטן ולקטוז ובעלי כשרות פרווה מהודרת של בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

 

כשרות: כשר פרווה בהשגחת הבד"ץ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן למוצרלה: 19.90 ₪ – 21.90 ₪ לאריזות 300 גרם.

מחיר מומלץ לצרכן למלוחה בטעם פיקנטי: 19.90 ₪ – 21.90 ₪ לאריזות 250 גרם.

להשיג בחנויות הטבע וברשתות השיווק הנבחרות.

שתפו את הפוסט!