18 באפריל 2024 9:46
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"שמרית" משיקה סדרת בצקים מצוננים מוכנים לאפייה ללא הקפאה

??????????

פעם ממש פעם הייתי לוקח קמח ומרגרינה ( ה' ישמור) ומים ומלח ומכין בצק עלים, קיפולים קיפולים ועוד קיפולים ושוב קיפולים עד שהופיע בצק עלים קפוא, מרגרינה תסלחו לי זה חוסם עורקים אז התחילו עם חמאה, נפלא. אז אם בא לי בשבת בבוקר בורקס ולא הפשרתי נכון את הבצק אז בא לי אבל אין לי בצק מופשר בזמן. כל מה שאני אומר יכול להיות נכון לבצק פריך לעוגיות או שטרודל כזה עם ריבה ואגוזים עם צימוקים,  או פסטייה עם בצק פילו .

 

כעת קמה מהפכה: חברת שמרית, יצרנית מוצרי האפייה הוותיקה והמובילה בישראל משיקה סדרת בצקים מצוננים ומרודדים מוכנים לאפייה. מדובר בקטגוריה חדשה בשוק, שכן הבצקים הקיימים נמכרים קפואים. זוהי הפעם הראשונה שישווקו בצקים מצוננים היכולים להישמר טריים במקרר ומוכנים לשימוש מיידי, שאינם מצריכים תהליך הפשרה של שעות. סדרת המוצרים החדשה כוללת בצק עלים, דפי בצק פילו, בצק פיצה המשמש כבסיס לפיצה ובצק פריך לעוגיות ומאפים מתוקים.

 צילום טופטאץ
צילום טופטאץ

פשוט להוציא מהמקרר ולהכין

אז קמתי בשבת בשמונה פרסתי את הבצק עלים המרודד ללא מרגרינה של שמרית ערבבתי בולגרית וצהובה מגורדת, קצת ביצה ותוך דקות זה היה בתנור!

20191123_101116A

בזמן שהבורקס היה בתנור פרסתי את הבצק הפריך שבא בעיגול אולי בשביל טארט טאטן חרצתי עיגולים עשיתי חלון מרחתי ריבה סגרתי, הוצאתי את הבורקת שמרחתי עם ביצה ושומשום מהתנור והכנסתי את התבנית של העוגיות…

20191123_100253A

תשמעו בצק עלים אליפות, מדופף בעלים קריספי 24 שעות טעים והבעיה העיקרית שזה נגמר כי צריך גלילים כפולים…

??????????

הבצק בפריך הוא פריך מדיום לא מהסוג הקשה, פריך מעודו ונעלם כפי שבא…

??????????

קטגוריית הבצק המצונן היא מהקטגוריות הקמעונאיות הצומחות ביותר בעולם. פתיחת הקטגוריה הביאה לצרכנים חדשים וזאת בזכות הכנה קלה, חיסכון בזמן, והיכולת לבחור את הרכיבים והתוספות, מתאים להכנה עם ילדים והכי קרוב לאפייה ביתית. כעת מביאה שמרית, בעלת המומחיות והניסיון בתחום האפייה, את קטגוריית המוצרים לישראל, שנחשבת לחידוש מהפכני ומציעה שדרוג לבצק הקפוא, קרובה יותר לבצק ביתי ואיכותית וחוסכת זמן ומאמץ ונותנת פתרון לבעיית צריכה ידועה – זמן הפשרה

סדרת הבצקים המצוננים החדשה של "שמרית" יכולה לשמש כפתרון לארוחת ערב מהירה, ספונטנית או לכל אירוח מהיר שרוצים תוצאות טעימות ואיכותיות ובזמן קצר. קלות השימוש בבצקים, שאינם זקוקים להפשרה, מצריכים רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי נייר אפייה הכלול במארז ולאפות.

סדרת המוצרים כוללת:

בצק עלים מצונן ומרודד היחיד בישראל ללא מרגרינה, ללא חומרים משמרים וללא שומן מוקשה, מגולגל בנייר אפייה להכנה קלה ומהירה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף מלית מלוחה או מתוקה ולאפות (300 גרם).

בצק פילו מצונן ומרודד ללא חומרים משמרים, נוח לשימוש ואינו מתייבש במהירות. 14 דפי פילו מוכנים לשימוש, טריים לאורך זמן ואינם נקרעים בקלות. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף מלית מלוחה או מתוקה ולאפות (300 גרם).

בצק פיצה מצונן ומרודד חדש לחלוטין בשוק הישראלי. הבצק ללא חומרים משמרים, מגולגל בנייר אפייה ומאפשר לשלוט בתוספות על הפיצה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה, להוסיף רוטב ותוספות ולאפות. ניתן לעשות בבצק הפיצה שימוש למאפים מלוחים נוספים (415 גרם).

בצק פריך מצונן ומרודד ללא חומרים משמרים, עשיר בטעם מעודן למאפים מתוקים, מגולגל בנייר אפייה להכנה קלה ומהירה. רק להוציא מהמקרר, לפרוס על גבי תבנית אפייה ולהוסיף מלית מתוקה לפני או אחרי האפייה (280 גרם).

תנסו את זה אבל זה ממכר כי הקלות והנוחות והטעם זה לא משהו שהיה לנו כאן

??????????

20191123_113541A

כשר פרווה בהשגחת בד"צ בית יוסף.

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 15 – 17 ₪.  

להשיג ברשתות השיווק ברחבי הארץ (בהן שופרסל, יוחננוף, יינות ביתן וחצי חינם ועוד) – במקרר ליד הפסטות (ולא במקפיא).

 

 

 

שתפו את הפוסט!