19 ביוני 2024 18:53
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תוסף פלורידקס – floradix

 

ניסתה התרשמה ורשמה יפעת

 

לאחרונה התנסיתי במוצר תוספת ברזל וויטמינים חיוניים, פלורדיקס – מיצוי ורכז צמחים ברמה גבוהה לאיזון רמות ברזל וויטמינים למי שנמצאו אצלו רמות נמוכות של ברזל.

 ??????????

פלורדיקס מגיע אלינו ממעבדות בגרמניה מדובר במוצר בריאות ברמה גבוהה לעומת תוספי תזונה רגילים שמגיעים בקפסולות, בגלל שהוא מיועד לספיגה טבעית ומרבית וכן על מנת להבטיח את ספיגת הברזל טובה יותר המוצר מכיל גם ויטמין C, נוסף על כך פלורדיקס מכיל אצות ים- שהן מועשרות ביוד. אני יכולה להעיד מניסיון שתוספת של יוד פותרת בעיות של תת או יתר פעילות של בלוטת התריס, מסייעת לתהליך של הרזיה היות ובלוטת התריס אחראית ותורמת למטבוליזם בגוף, נטילת מנה מזערית של יוד בתדירות יומיומית או הוספתו על ידי הוספת אצות לתפריט התזונתי- מבטל עבורנו את השימוש בתרופות לאיזון בלוטת התריס שרופאי משפחה רושמים כפתרון ראשוני כגון אלטרוקסין, ככל שאפשרי תמיד עדיף לבדוק פתרון טבעי לבעיה רפואית.

 

פלורדיקס מכיל מיצוי ותמציות של-

 

צמחים : של גזר, סרפד, תרד, יבלית, אצות ים, חלמית, פקעות ורדים, נבט חיטה

פירות: אגסים, ענבים כהים, דומדמניות כהות, תפוזים, פטל שחור, דובדבנים וסלק.

 

מקור הברזל במוצר הוא טבעי לחלוטין ולכן הספיגה שלו יעילה יותר במערכות העיכול ללא תופעת לוואי שמלוות שימוש בטבליות/קפסולות לנטילה.

כתוצאה מכך ניתן לחדש מאגרי ברזל בגוף, לתקן רמות נמוכות של ברזל כתוצאה מהיריון/לידה או תזונה.

 

שילוב של מיצוי הצמחים השונים במוצר מביא לטיפול יעיל במאגרי הפריטין – (Ferritin) הצורה בה הגוף מאחסן את מאגרי הברזל.

 

חשיבות הברזל במערכת הגוף- הברזל מצוי בהמוגלובין שבכדוריות האדומות, המוגלובין הוא חלבון שנקשר באופן ישיר אל אטום החמצן, ומועבר באמצעות הדם אל כל תאי הגוף.

הפריטין הוא חלבון שאוגר את הברזל ושומר עליו בצורה זמינה לגוף אך שאינה מזיקה לגוף. ומשחרר אותו בעת צורך, כמות הפיריטין הנבדקת בבדיקת דם שגרתית מלמדת על מאגרי הברזל בגוף, לעיתים בדיקת הדם תראה ערך של ברזל נמוך אך יחד עם זאת ערך תקין של פריטין, כלומר אין מחסור מהותי של ברזל לגוף.

 

חוסר בברזל או/חוסר במאגרי פריטין ללא טיפול יביא להיווצרות מחלות ואנמיה.

למניעת חסרים וטיפול יעיל ומכוון בעייפות כרונית סחרחורות, נשירת שיער, לחיזוק מערכות גוף במיוחד לנשים ולילדים ולקשישים, אני ממליצה על המוצר הייעודי פלורדיקס.

 

פלורדיקס הוא מוצר טבעי שמטפל לנו בקשת רחבה של בעיות תזונה וחסרים, חוסך לנו נטילה נוספת של עוד ויטמינים היות והמוצר מכיל אותם.

 

שימוש יומיומי במוצר על פי ההוראות, יביא לשיפור משמעותי בתחושה הכללית מבחינה בריאותית ויביא לתוצאות מוכחות בבדיקות הדם.

floradix

יתרונות הפלורידקס

יתרונות

ברזל עדין

פלורדיקס מכיל ברזל עדין מסוג פרוס גלוקונט דו-ערכי הנספג בקלות וביעילות בגוף ואינו גורם לתופעות לוואי כגון עצירות, כאבי בטן, שלשול וגזים. פלורדיקס מכיל תוספת של דבש ושמרים שהוזנו בברזל בתהליך ייחודי, דבר המעצים את כמות הברזל במוצר ומשפר את זמינותו בגוף.

 

תמציות צמחים ופירות

פלורדיקס מכיל תערובת ייחודית של צמחים ופירות אורגניים כגון תרד, גזר, סרפד, שומר, אצות ים, סלק, פקעות ורדים ועוד, אשר משפרים את ספיגת הברזל בגוף ותורמים לתחושת ערנות וחיוניות.

 

ויטמינים

פלורדיקס מכיל תוספת של ויטמינים:

ויטמין 1B – מסייע ליצירת אנרגיה מהמזון, מאזן את מערכת העיכול ומערכת העצבים.

ויטמין 2B – מסייע לבנייה והחלמה של רקמות, חיוני לשמירה על שיער וציפורניים בריאות.

ויטמין 6B – חיוני לשמירה על עור בריא, לתפקוד מערכת העצבים ותאי הדם. מסייע ליצירת תאי מערכת החיסון והורמונים.

ויטמין 12B – נחוץ ליצירה תקינה של תאי הדם האדומים ולתפקוד תקין של מערכת העצבים.

ויטמין C – משמש כנוגד חמצון בגוף. מסייע לספיגת הברזל, לתפקוד תקין של מערכת החיסון, העור וכלי הדם.

 

פיטוכימיקלים

פלורדיקס עשיר ברכיבים טבעיים הנקראים פיטוכימיקלים החשובים לתמיכה והגנה על הגוף.

 

למי מומלץ ליטול פלורדיקס ברזל עדין?

השילוב העדין והטעים של תמציות הצמחים עם מיצי הפירות הטריים שבפלורדיקס, הופך אותו למוצר אידיאלי לכל המשפחה.

 

פלורדיקס מומלץ במיוחד ל:

נשים בהיריון, לאחר לידה ומניקות: הריון הוא מצב הדורש אנרגיה עצומה מגוף האישה, וכך גם תקופת ההנקה והאימהות לתינוקות ופעוטות. בתקופות אלה, גוף האישה זקוק לתוספת ויטמינים ובעיקר לברזל.

נשים וילדות בגיל ההתבגרות: לקבוצה זו דרישה גדולה במיוחד לברזל עקב התפתחות מואצת, שינויים הורמונליים ודימום במהלך המחזור החודשי. בעולם של דיאטות והפרעות אכילה, תוספת של פלורדיקס מסייעת להשלים את החסרים, מטפלת בעייפות המאפיינת מצבים של מחסור בברזל ומגבירה את האנרגטיות.

ילדים מגיל 4 ומתבגרים: ההתפתחות הפיזית והמוחית המהירה של קבוצת אוכלוסייה זו, המלווה בתזונה דלה (ג'אנק פוד) במיוחד בקרב המתבגרים, גורמת לגוף לחסרים חמורים העלולים לפגוע בתפקודיו ובתהליך הגדילה. תזונה לקויה זו עלולה להזיק למערכת החיסון, לשיער ולזיכרון. תוספת מרוכזת של הטבע תשלים את החסרים!

צמחוניים או אנשים בתהליך הרזייה: במקרים אלו בהם הגוף עלול להיפגע ממחסור חמור בברזל, פלורדיקס לא רק משלים את החסרים, אלא גם מספק לגוף את האנרגיה החסרה והנחוצה.

מבוגרים וקשישים: לפחות אחד מתוך ארבעה מבוגרים סובל מאנמיה על רקע מחסור בברזל. הירידה באיכות התזונה ובאיכות קליטת מרכיבי התזונה, תורמת לצניחת הברזל בקבוצת הגיל השלישי. לכן חשוב לדאוג שציבור המבוגרים יקבל ברזל וויטמינים נוספים על בסיס יומי, במיוחד בזמן מחלה.

ספורטאים: על גופם של אתלטים מוטל עומס גדול במיוחד. ספורטאים חובבים ומקצועיים זקוקים לתוספת ויטמינים ולתוספת ברזל בפרט.

 

ערכים תזונתיים:

 

כל כפית (5 מ"ל) של פלורדיקס מכילה:

ויטמין C                   5 מ"ג

ויטמין 1B                0.4 מ"ג

ויטמין 2B                0.45 מ"ג

ויטמין 6B                0.2 מ"ג

ויטמין 12B              0.3 מק"ג

ברזל גלוקונט           3.75 מ"ג

 

פלורדיקס מכיל רכיבים טבעיים בלבד, ללא רכיבים מהחי,אלכוהול, חומרים משמרים וצבעי מאכל סינטטיים. לחולי סכרת וצליאק ולשומרי כשרות מחמירה יש מוצר זהה – פלורויטל – ללא שמרים ודבש, כשר על ידי חתם סופר.

 

הוראות השימוש:

ילדים בגיל 8-4: 5 מ"ל (כפית), פעם ביום, לפני האוכל.

ילדים בגיל 13-9: 10 מ"ל (שתי כפיות), פעם ביום, לפני האוכל.

מבוגרים: 10 מ"ל (שתי כפיות), 2-1 פעמים ביום, לפני האוכל.

אחסון:

לאחר הפתיחה יש לשמור את המוצר במקרר.

 

מחיר:

פלורדיקס 250 מ"ל – מחיר רגיל: 114 ₪ מחיר מבצע: 89.90 ₪

מיוצר על ידי גרמזה פרמצבטיקה בע"מ

ניתן להשיג בכל רשתות הטבע כדוגמת ניצת הדובדבן, אניס, טבע קסטל, עדן טבע מרקט, בבתי מרקחת פרטיים, במרבית קופות החולים, ברשת סופר פארם (בקרוב ברשת ניו פארם) ובאתר החברה: www.gramse.com

 

 

 

 

שתפו את הפוסט!