3 במרץ 2024 7:00

גרגוילים – הנוסע בזמן קומיקס לילדים

פעם לפני המון המון שנים, עוד בטרם היה מחשב, או משחקי מחשב, שלא לדבר על טאבלט, הין עיתונים וספרים ( ורדיו). בתקופה הקדומה הזו הייתי מנוי על עיתוני ילדים ( במקרה שלי הארץ שלנו) אחד הדברים שריתקו אותי ( חוץ מלהתכתב עם בנות במקום פייסבוק) היה סיפור מצויר ( קומיקס) בעמודים האחרונים.

היום הכל שונה, לכאורה כי מהל פני השטח יש בדיוק את אותם הדברים שאהבנו כמו שהשירים והמוזיקה הכי אהובה זה שנות השישים והשמונים ..

חברות  קומיקס !

הנה קיבלתי לעיון ספר קומיקס בכריכה עבה בשם גרגוילים , מיד בלעתי אותו עד סופו וכן הצטערתי זה רק פרק אחד…

חדש על מדף ספרי הקומיקס לילדים בישראל:

"גרגוילים 1- הנוסע בזמן"

"גרגוילים 1 – הנוסע בזמן", ספר הקומיקס הראשון בסדרה של 7 ספרים, יוצא לראשונה לאור בעברית. זהו  הספר הנמכר ביותר בצרפת של הוצאת Les Humanoïdes Associés, ובעקבות הביקוש הגדול הוא יצא עד היום ב- 8 מהדורות.

"גרגוילים 1 – הנוסע בזמן", מספר על ילד בשם גרגור, שחלם לצאת להרפתקאות נפלאות אבל לא דמיין שהחלום יהפוך למציאות. בעקבות מדליון מסתורי שגילה, גרגור מוצא את עצמו משוגר היישר לשיאה של המאה ה-17, מדבר יוונית שוטפת וחי בחברתם של יצורים מופלאים וקסומים. כאשר הוא מגיע לשם מתברר לגרגור כי המטרה שלשמה הוא הגיע היא להציל עולם הנסתר מעיניהם של בני האנוש.

הספר משווק בכריכה קשה, מכיל 48 עמודים ומציע חוויית קריאה המשלבת הרפתקאות, דמיון והרבה הומור.

"גרגוילים 1 – הנוסע בזמן", יוצא בישראל בהוצאת "בלום קומיקס" המתמחה בהוצאה לאור של ספרי קומיקס לילדים. אתר האינטרנט של "בלום קומיקס": www.BlumComics.com

מחיר: 78 שקל

להשיג ברשת סטימצקי ובצומת ספרים.

במהלך חודש יוני יימכר הספר במסגרת מבצע 3 ב-99 שקל בצומת ספרים.

שתפו את הפוסט!