23 בפברואר 2024 11:50

החומוסיה של מיקי – חגיגת החומוס של מעדני מיקי

 

סדרת "החומוסייה של מיקי"

מותג החומוס האהוב בישראל "מעדני מיקי"

משיק לקראת עצמאות ועונת הפיקניקים

??????????

חומוס זה חלבון בריא מאוד ואנחנו כישראלים צורכים המון, המון חומוס, אין לי נתונים סטטיסטיים אבל בטח מדובר בטונות בשבוע. ביום העצמאות הביקוש גובר. אני טעמתי את כל המותגים, ודעתנו בבית החומוס של "מעדני מיקי" הכי טעים לנו.

מותג הסלטים האהוב "מעדני מיקי" משיק לקראת עצמאות ועונת הפיקניקים סדרת חומוס חדשה עם תוספות נפלאות- "החומוסייה של מיקי". סדרת התוספות החדשה כוללת 6 סוגי חומוס עם תוספות שישראלים אוהבים במיוחד, שיהפכו את הבית הפרטי שלכם לחומוסייה אותנטית.

המתכון לסדרה החדשה הותאם במיוחד לטעמו של הצרכן הישראלי, נבדק ואושר ע"י מנגבי חומוס ידועים וגדולי השפים בישראל. כל חומרי הגלם המרכיבים את הסדרה נבחרו בקפידה יתרה. החומוס אינו כולל כולסטרול ושומן טרנס ומוצע לצרכן במחיר שווה לכל כיס במשך כל השנה- בכל קנייה של גביע הצרכן יחסוך בין שקל לשלושה שקלים. הסדרה מתוכננת להימכר בשלב הראשון בכל הרשת הרביעית והמינימרקטים, וברשת שופרסל ומגה בשלב השני.

יח"צ
יח"צ

חומוס צנובר-חומוס לניגוב ממש כמו בחומוסייה! את הצנוברים אנו קולים בשיטה מסורתית המעניקה ארומה מיוחדת.השילוב בין החומוס לצנובר יוצר טעם עשיר ומשמח בחך. 7.90-9.90 ₪ . כשר בהשגחת הרב לנדא. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק.

??????????

חומוס חריף– לקחנו את המתכון הסודי לאריסה של סבתא שלביה והוספנו לחומוס העשיר. התוצאה שילוב טעמים מיוחדים במינם. 7.90-9.90 ₪ . כשר בהשגחת הרב לנדא . ניתן להשיג בכל רשתות השיווק.

 

 IMG_51674

 

חומוס שיפקה– מתכון ירושלמי אותנטי עם פלפל שיפקה חריף אש. 7.90-9.90 ₪ . כשר בהשגחת הרב לנדא. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק.

??????????

חומוס טחינה-בתוספת טחינה מעולה ואיכותית במיוחד עם טעם שומשום קלוי מודגש. 7.90-9.90 ₪ . כשר בהשגחת הרב לנדא. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק.

 IMG_51766

חומוס מסבחה-רוצים להרגיש בחומסייה בסלון שלכם? הגרגרים הטריים, עשבי תיבול והתבלינים האותנטיים הם בדיוק מה שאתם צריכים לאירוח מושלם. 7.90-9.90 ₪ . כשר בהשגחת הרב לנדא. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק.

??????????

חומוס אסלי- למי שאוהב את החומוס שלו ללא כל תוספת או מעדיף להתפרע בעצמו. חומוס חלק עם מרקם וטעם עשיר. ניתן לנגב או לאכול בכפית. 7.90-9.90 ₪ כשר בהשגחת הרב לנדא.

??????????

וזה לא רק אני חושב ככה בפעם הבאה שתגיעו למקרר בסופר ותתקשו להחליט איזה מבין הסלטים המקוררים הוא המשובח ביותר, כדאי שתדעו את זה. מבחן טעימה שערך "המבחן של המדינה" ובחן את טעמם של הישראלים מצא כי החומוס והטחינה של מעדני מיקי הם האהובים ביותר.

??????????

הצרכן הישראלי הוא צרכן החומוס הגדול בעולם עם צריכה שנתית ממוצעת של 10 ק"ג לבית אב בשנה. בסקר שנערך בשנת 2013 על ידי "שריד מכוני מחקר", החומוס של מעדני מיקי, שמחזיק בנתח שוק של כ-12% (כמותי), הוא המנצח הגדול של הסקר והוביל כמעט בכל הפרמטרים על החומוס של המתחרים

מפעל המזון "מעדני מיקי" נוסד בשנת 1939 ע"י האחים מיקי ואימרי קאופטייל.

"מעדני מיקי" משווקים בישראל ומייצאים ברמה גבוהה העומדת בכל תקני הייצור האירופאיים ומחזיקים בתקן HACCP וב-ISO 9001:2008. כמו כן, קיבל המפעל את אישור המחלקה הווטרינרית של הצבא האמריקאי ובכלל זה עמידה בתנאי ה- FDA. " מעדני מיקי" מייצאים לאירופה, ארה"ב, קנדה, הונג קונג וכו

במפעל קיימת מחלקת טכנולוגיה הכוללת טכנולוג ראשי, טכנולוג פיתוח, טכנולוג ייצור, מנהל אבטחת איכות ומעבדה. כל זאת  למטרות פיקוח ובקרת איכות המוצרים. בנוסף, ישנו פיקוח חיצוני של וטרינר צמוד מטעם האגודה לבריאות הציבור.

 

 

 

 

שתפו את הפוסט!