23 באפריל 2024 8:27
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טחינה גולמית ללא מלח וממרח טחינה עם סילאן

חופש גדול עם "אחוה"

??????????

גילוי נאות, קיבלתי את הטחינה לאחר זמן רב שלא צרכתי מהמותג אחוה. להפתעתי המוצר השתפר הטחינה שלה הרבה יותר עדינה, טעימה ולמי שצורך לפחות מיכל גזה בשבוע היא במחיר שפוי .

טחינה גולמית ללא מלח של "אחוה" הנה הטחינה הנמכרת ביותר בישראל • ממרח טחינה עם סילאן משומשום מלא, טעים להפליא, עשיר בערכים תזונתיים, ללא כולסטרול, דל מאוד בנתרן, ללא שומן טרנס, ללא משמרים וללא צבעי מאכל • חוגגים חופש גדול עם "אחוה"

חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה,  משווקת טחינה גולמית ללא מלח, טחינה טבעית לגמרי, ללא תוספת נתרן ועשירה בערכים בריאותיים כמו סידן, ברזל וסיבים תזונתיים. בנוסף, משווקת אחוה ממרח טחינה עם סילאן. הממרח עשוי מטחינה משומשום מלא, מכיל 67% טחינה משומשום מלא דלת נתרן, מכיל סילאן וסוכר קנים חום, ללא כולסטרול, דל מאוד בנתרן, ללא משמרים, ללא צבעי מאכל וללא שומן טרנס. הממרח עשיר בערכים תזונתיים באופן חריג: 578 מ"ג סידן, 5 מ"ג ברזל, 10 גרם סיבים תזונתיים, 15 גרם חלבון ממקור טבעי ומתאים לטבעונים. ממרח טחינה עם סילאן נהדר כממרח מתוק בכריכים לילדים בימי החופש ובמהלך הלימודים.

ממרח טחינה עם סילאן הינו אחד מסדרת הממרחים המתוקים של "אחוה". ממרח טחינה עם שוקולד מכיל 42% טחינה משומשום מלא והינו בעל הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר שיש כיום בתחום ממרחי השוקולד. לדברי הדיאטנית יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית M.Sc, "ממרח טחינה עם שוקולד של חברת אחוה מכיל טחינה משומשום מלא ומספק לגוף את המתוק האיכותי של השוקולד בשילוב עם יתרונות תזונתיים רבים: סיבים תזונתיים, דל בנתרן, עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיונית".

??????????

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: טחינה גולמית: 11 – 13 ₪ לאריזת 500 גרם.

ממרח טחינה עם סילאן: 10.90 – 12.90 שקלים לאריזת 400 גרם.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות.

שתפו את הפוסט!